04/03/2010

Premiera Mio Moov V780

Mio ogłosiło premierę Mio Moov V780. Urządzenie zapewnienia wysokiej jakości nawigację, rozrywkę oraz możliwość korzystania z Internetu. To wszystko dzięki: 7’’ płaskiemu szerokiemu ekranowi, oprogramowaniu nawigacyjnemu Mio Spirit, możliwościom multimedialnym HD, oraz tunerowi telewizji cyfrowej.

Moov V780 daje użytkownikom narzędzia do komunikacji bez względu na aktualne miejsce pobytu. Możliwość surfowania po stronach internetowych oraz prowadzenia korespondencji dzięki bezprzewodowemu Internetowi, 3G, WiMax, daje użytkownikowi Moov V780 wolność w komunikowaniu się.

Zintegrowany tuner telewizji cyfrowej pozwala na oglądanie telewizji, podczas gdy wysokiej jakości wyświetlacz i głośniki pomagają użytkownikom oglądać zdjęcia oraz odtwarzać filmy oraz muzykę. Połączenie V780 z właściwą telewizją umożliwia oglądanie wysokiej rozdzielczości filmów i video na jeszcze większym ekranie.

Użytkownicy, aby znaleźć użyteczne miejsca (POI) nie będą musieli sięgać po mapę lub łączyć się z Internetem. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi oraz inteligentnej funkcji wyszukiwania użytecznych miejsc (POI) Spirit można w łatwy sposób znaleźć niezbędne informacje o szukanych miejscach.

Specyfikacja produktów różnić się będzie w zależności od rynku. Szczegółowe informacje na ten temat będą dostępne w lokalnych biurach Mio.

Podstawowe cechy

 • Wymiary (Wysokość x Szerokość x Głebokość): 204 × 111 × 14.6mm
 • Waga: 445g
 • Prędkość procesora CPU 600 MHz
 • Pamięć / ROM: 4GB – 8GB
 • Pamięć / RAM: 512MB+
 • Memory Slot /wejście do pamięci MicroSD, up to 32GB
 • GPS: Chipset u-blox moduł
 • Wyświetlacz: 6.95” TFT LCD z dotykowym ekranem
 • Rozdzielczość: 800 x 480 pikseli (WVGA)
 • Typ baterii: polimerowa bateria wielokrotnego ładowania
 • Wydajność baterii: 2300 mAh
 • USB: tak (Mini USB 2.0)
 • Głośniki: tak
Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...