Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

01/03/2010

Produkty USB 3.0 w ofercie firmy Belkin

Firma Belkin rozszerzyła swoją ofertę o produkty obsługujące nowy standard USB 3.0 – dwie karty rozszerzeń: PCIe do komputerów stacjonarnych oraz ExpressCard dla laptopów.

Dodatkowo, producent wprowadza dwa nowe kable zgodne z USB 3.0: A-B oraz premium Micro-B. Teoretycznie, przepustowość USB 3.0 jest do dziesięciu razy wyższa w porównaniu z USB 2.0. Nowe produkty w testach osiągają wydajność trzy razy wyższą.

Karty kosztują 80$, natomiast za kable, w zależności do długości – 40$ (1,2 m) lub 50$ (1,5 m). Wszystkie produkty będą dostępne w kwietniu tego roku.

Przeczytaj także:   Kamera, która wysyła e-maile

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku