Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

11/03/2010

Sweex 8 Port Gigabit Switch

Firma Sweex wprowadziła na rynek energooszczędny przełącznik sieciowy Sweex 8 Port Gigabit Switch. Gigabitowe połączenie pozwala wykorzystać zasoby sieci z maksymalną wydajnością – 1000 Mbit/s – szybkim kartom sieciowym wbudowanym w większość płyt głównych a także kart rozszerzeń.

Osiem portów zapewnia możliwość przewodowego połączenia 8 urządzeń, w tym stacji roboczych, notebooków, serwerów, drukarek i innych urządzeń sieciowych.

Proekologiczne funkcje oszczędzania energii są w stanie zapewnić znaczne oszczędności w stosunku do standardowych urządzeń tego typu. Osiągnięto taki poziom zużycia energii montując najnowszy, oszczędny chipset, który dodatkowo pozwala sterować mocą sygnału w zależności od długości przewodów pomiędzy przełącznikiem a podłączonym urządzeniem.

Aby jeszcze bardziej poprawić bezpieczeństwo użytkowników dołączono do zestawu 90-dniową licencję na użytkowanie programu antywirusowego AVG 9 Internet Security.

Jeśli osiem portów to za dużo jest możliwość zakupu 5 portowego przełącznika SW115, a także jeszcze oszczędniejszych, lecz o mniejszej szybkości switchy SW018 i SW015.

Sugerowana cena za przełącznik SW118 wynosi 179 zł, za SW115 129 zł, SW018 to 59 zł, a SW015 49 zł.

Akcesoria sieciowe Sweex objęte są 12-miesięczną gwarancją.

Dane techniczne:

  • Obsługiwane prędkości przesyłu danych: 10/100/1000 Mbit/s
  • Obsługiwane standardy i protokoły: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.3x, IEEE 802.3ab, 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T, Auto MDI/MDI-X, half/full duplex
  • Ilość portów: 8 (miedzianych)
  • Wymiary: 165 x 107 x 28 mm
  • Pobór mocy: 3 W
  • Zasilanie: zasilacz zewnętrzny AC 100~240 V / DC 9 V / 0.6 A
  • Obsługiwane systemy operacyjne: Microsoft Windows XP, Windows Vista, Windows 7, MAC OSX
  • Dołączone oprogramowanie: AVG 9 Internet Security (licencja na 90 dni)
  • Gwarancja: 2 lata gwarancji podstawowej + dodatkowo 10 lat gwarancji po rejestracji produktu na stronie producenta
Przeczytaj także:   Technologia Samsunga w SEAT-ach

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Nadchodzi “Samsung AI Forum 2020”

Czwarta edycja Samsung AI Forum 2020 odbędzie się online na kanale YouTube firmy w dniach 2–3 listopada. W wydarzeniu uczestniczyć będą światowej sławy akademicy i branżowi eksperci zajmujący się tematyką sztucznej inteligencji. Wydarzenie pełni rolę platformy do wymiany pomysłów, poglądów i dzielenia się najnowszymi badaniami, a także stwarza przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości AI. […]

Techcity na Facebooku