Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

23/03/2010

Sweex Notebook Box

Zestawy Sweex Notebook Box dostępne w 6 kolorach pozwalających zindywidualizować miejsce pracy lub rozrywki osobom korzystających z notebooków. Żywe kolory dają możliwość doboru w zależności od upodobań – dopasowanie do obudowy komputera, wystroju pomieszczenia, czy też ulubionych barw użytkownika.

Na zestaw składają się wpadające w oko i łatwe w użyciu stereofoniczne głośniki, a także myszka optyczna i 4-portowy hub USB (obydwa elementy mają zwijany automatycznie przewód).

Głośniczki USB świetnie sprawdzą się zarówno podczas pracy jak i w bardziej rozrywkowych momentach, przy wspólnym słuchaniu muzyki czy oglądaniu filmów. Zapewnią dużo lepsze wrażenia niż te wbudowane w notebooka, dodatkowo nie wymagając zewnętrznego zasilania, gdyż podłącza się je poprzez port USB 70-centymetrowym przewodem. Ponad dwucalowe membrany zapewniają moc do 2 W na każdy kanał.

Myszką USB można sterować aplikacjami bez uciekania się do mało wygodnego touchpada, a zwijany przewód pozwala na swobodne operowanie urządzeniem i jego późniejsze chowanie w torbie bez frustrowania się plączącym się przewodem.

Dzięki 4 portowemu hubowi USB można podłączyć do komputera więcej niż jedno urządzenie korzystające z tego uniwersalnego złącza. Hub tak jak myszka ma zwijany przewód ułatwiający przenoszenie urządzenia.

Zestawy dostępne są w cenie 139 zł. Akcesoria można także nabyć osobno gdzie głośniki kosztują 79 zł, myszka 49 zł, a hub USB 39 zł.


Babbel już dostępna dla polskich użytkowników

Popularna aplikacja mobilna do nauki języków obcych jest już dostępna dla polskich użytkowników. Według raportu Priori Data, platformy analizującej ilość pobrań aplikacji w sklepach App Store i Google Play, Babbel znajduje się w ścisłej czołówce. Firma z Berlina, założona w 2007 roku, wprowadza w swoim oprogramowaniu ósmy język wyświetlania. Już teraz po polsku możemy uczyć […]

Premium Mobile znowu liderem

Premium Mobile pokonał czterech największych operatorów sieci komórkowych na polskim rynku i zajął pierwsze miejsce w bilansie przenoszenia numerów pomiędzy wszystkimi sieciami komórkowymi w 2018 roku. W 2018 roku, spośród klientów którzy wybierali nowego operatora, największa ilość osób zdecydowała się pozostać właśnie w Premium Mobile. Bilans dodatni Premium Mobile to aż 55 623 tys. numerów, […]

Banki kupują nowe domeny

Aż 40% instytucji finansowych z USA podjęło decyzję o zakupie dedykowanej ich branży domeny internetowej. W Europie, według danych CentralNic, na podobny krok zdecydowało się już 500 banków oraz firm ubezpieczeniowych. Do zakupu domen z końcówką „.bank”, polskie instytucje podchodzą jednak z dystansem. Blisko 3 tysiące domen z końcówką .bank zarejestrowano od 2015 r. – […]

Techcity na Facebooku