Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

23/03/2010

Sweex Notebook Box

Zestawy Sweex Notebook Box dostępne w 6 kolorach pozwalających zindywidualizować miejsce pracy lub rozrywki osobom korzystających z notebooków. Żywe kolory dają możliwość doboru w zależności od upodobań – dopasowanie do obudowy komputera, wystroju pomieszczenia, czy też ulubionych barw użytkownika.

Na zestaw składają się wpadające w oko i łatwe w użyciu stereofoniczne głośniki, a także myszka optyczna i 4-portowy hub USB (obydwa elementy mają zwijany automatycznie przewód).

Głośniczki USB świetnie sprawdzą się zarówno podczas pracy jak i w bardziej rozrywkowych momentach, przy wspólnym słuchaniu muzyki czy oglądaniu filmów. Zapewnią dużo lepsze wrażenia niż te wbudowane w notebooka, dodatkowo nie wymagając zewnętrznego zasilania, gdyż podłącza się je poprzez port USB 70-centymetrowym przewodem. Ponad dwucalowe membrany zapewniają moc do 2 W na każdy kanał.

Myszką USB można sterować aplikacjami bez uciekania się do mało wygodnego touchpada, a zwijany przewód pozwala na swobodne operowanie urządzeniem i jego późniejsze chowanie w torbie bez frustrowania się plączącym się przewodem.

Dzięki 4 portowemu hubowi USB można podłączyć do komputera więcej niż jedno urządzenie korzystające z tego uniwersalnego złącza. Hub tak jak myszka ma zwijany przewód ułatwiający przenoszenie urządzenia.

Zestawy dostępne są w cenie 139 zł. Akcesoria można także nabyć osobno gdzie głośniki kosztują 79 zł, myszka 49 zł, a hub USB 39 zł.


Finfinder.pl – pierwsza w Polsce wyszukiwarka ofert finansowania dla firm

Finfinder.pl jest nowym finansowym startupem na polskim rynku. To jedyna tak kompleksowa wyszukiwarka produktów finansowych dla rodzimych przedsiębiorstw. Finfinder.pl prezentuje ofertę blisko 60 polskich instytucji finansowych. Rynek finansowania firm jest o wiele bardziej złożony niż rynek dedykowany konsumentom. Ten ostatni sprowadza się głównie do pożyczek, kredytów hipotecznych oraz ofert powiązanych z rachunkami i kartami płatniczymi. […]

Głosowa obsługa aplikacji Moje ING

ING Bank Śląski jako pierwszy bank umożliwia użytkownikom aplikacji mobilnej Moje ING głosową obsługę wybranych funkcji, przy pomocy Asystenta Google. Korzystając z Asystenta można zapytać aplikację o saldo, kod BLIK i zlecić wykonanie szybkiego przelewu między rachunkami użytkownika. Głosowe uruchomienie Mojego ING mobile odbywa się z wykorzystaniem Asystenta Google. Funkcje głosowe są dostępne na ekranie, […]

Prawie trzy czwarte ruchu internetowego jest zaszyfrowane

W 2018 roku zaszyfrowany ruch stanowił aż 72% całkowitego ruchu internetowego – to niemal 20% więcej niż rok wcześniej. Z jednej strony jest to bardzo pozytywne zjawisko, dzięki któremu zainicjowane transakcje, procesy i dane można z łatwością i bezpiecznie przesyłać tam, gdzie są potrzebne. Z drugiej, tworzy ono wyzwania przy wykrywaniu zagrożeń, utrudniając monitorowanie i […]

Techcity na Facebooku