Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

22/03/2010

Synology DX510 – urządzenie zwiększające pojemność dysków sieciowych Synology DiskStation

Firma Synology zaprezentowała Synology DX510 – nowe urządzenie umożliwiające błyskawiczne powiększenie przestrzeni na dane w dyskach sieciowych Synology DS1010+ oraz DS710+.

Kiedy wyczerpuje się pojemność dysków twardych zamontowanych w modelach Synology DS1010+ oraz DS710+, nowe urządzenie Synology DX510 pozwala natychmiastowo zwiększyć dostępne miejsce na dane poprzez dodanie do systemu 5 dodatkowych dysków.

Wielkość woluminu RAID można bezpośrednio rozszerzyć bez konieczności wprowadzania zmian w konfiguracji posiadanych dysków twardych. Dzięki temu, serwer Synology DiskStation może pracować nawet podczas procesu powiększania przestrzeni dyskowej. Gdy dyski twarde w Synology DX510 skonfigurowane zostaną jako odrębny wolumin, urządzenie doskonale sprawdzi się podczas wykonywania i przechowywania kopii zapasowej plików z dysku sieciowego.

Synology DX510 podłącza się do serwera Synology DiskStation przewodem eSATA ze specjalnie zaprojektowanymi złączami na obu końcach. Zapewnia on niezawodną i maksymalną przepustowość. Oferowany przez standard eSATA transfer na poziomie 3 Gb/s sprawia, że dyski twarde umieszczone w podłączonym Synology DX510 działają tak, jakby pracowały wewnątrz dysku sieciowego Synology.

Przeczytaj także:   Lotniczy Navigator 905BT od Geniusa

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Nadchodzi “Samsung AI Forum 2020”

Czwarta edycja Samsung AI Forum 2020 odbędzie się online na kanale YouTube firmy w dniach 2–3 listopada. W wydarzeniu uczestniczyć będą światowej sławy akademicy i branżowi eksperci zajmujący się tematyką sztucznej inteligencji. Wydarzenie pełni rolę platformy do wymiany pomysłów, poglądów i dzielenia się najnowszymi badaniami, a także stwarza przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości AI. […]

Techcity na Facebooku