01/03/2010

Vobis Digital i7-860 XPOWER – desktop z USB 3.0

Vobis Digital i7-860 XPOWER to pierwszy komputer stacjonarny w ofercie firmy Vobis wyposażony w USB 3.0. Optymalnie dobrane i skomponowane parametry sprzętu pozwalają na jego swobodne działanie w wielozadaniowym środowisku.

Urządzenie zostało stworzone w odpowiedzi na rosnące oczekiwania graczy, którzy ciągle poszukują nowych rozwiązań technologicznych.

Najnowszy komputer stacjonarny jest kolejnym modelem popularnej serii Vobis Digital. Tym razem producent postanowił wyposażyć go w płytę główną wyposażoną w najnowsze złącze USB 3.0, które umożliwia zwiększenie transferu danych 10 razy w porównaniu do USB 2.0, osiągając prędkość do 4,8 Gb/s. Dla przykładu zapis 24 GB danych przy zastosowaniu interfesju USB 2.0 zajmuje 13 minut, natomiast przy użyciu USB 3.0 czas skróci się do niespełna 3 minut.

Vobis Digital i7-860 XPOWER to przede wszystkim wydajna maszyna dla wymagających graczy, którzy potrzebują sprzętu komputerowego do testowania najnowszych gier PC. Procesor Intel Core i7 został zestawiony wraz z kartą graficzną ATI Radeon HD5750 1024 MB, 4GB kartą pamięci RAM oraz 1000 gigowym dyskiem twardym, tworząc zestaw, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Technologia Turbo Boost zapewnia wysoką wydajność w grach, filmach w jakości HD oraz innych aplikacjach. XPOWER został zaprojektowany tak, aby użytkownik mógł rozbudować podsystem graficzny o dadatkową kartę w trybie Croos Fire.

Zestaw komputerowy zawiera bezprzewodową klawiaturę multimedialną oraz optyczną mysz bezprzewodową, a całość współpracuje pod kontrolą najnowszego systemu operacyjnego Microsoft Windows 7 Home Premium.

Cena komputera stacjonarnego Vobis Digital i7-860 XPOWER to 4499 złotych.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...