Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

23/03/2010

Zostań mistrzem gry Dawn of War II: Chaos Rising

Wystartowały zapisy do internetowego turnieju gry Warhammer 40000: Dawn of War II – Chaos Rising zorganizowanego w ramach projektu Cyberarena 36i6. Na miłośników strategii czekać będą zmagania z utalentowanymi graczami z całej Polski o prestiżowy tytuł najlepszego dowódcy legionów oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Zapisy do otwartego i bezpłatnego turnieju Warhammer 40,000: Dawn of War II – Chaos Rising prowadzone na internetowej stronie Cyberarena36i6.pl zakończą się w piątek tj. 26 marca. Aby wziąć udział w cybersportowej walce o nagrody wystarczy posiadać oryginalną wersję gry. Start pierwszych wirtualnych pojedynków nastąpi już w sobotę tj. 27 marca o godzinie 11.00.

System rozgrywek uwarunkowany będzie ilością zgłoszeń i zostanie podany bezpośrednio przed startem turnieju. Najlepszych uczestników internetowych zmagań organizatorzy nagrodzą grami komputerowymi CD Projekt oraz gadżetami Cyberarena 36i6.

www.cyberarena36i6.pl

Przeczytaj także:   Panorama Hoteli – nowy serwis z porównywarką cen noclegów

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku