Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

09/04/2010

Biznesowe notebooki Dell Latitude E6410, E6510 i E6410 ATG

Dell rozszerza swoją ofertę o trzy nowe laptopy z linii Latitude E – E6410 (14.1”), E6510 (15.6”) oraz E6410 ATG (14.1”). Notebooki zaprojektowane dla profesjonalistów, wyposażono w procesory Intel Core i5 / Core i7.

Wśród innych elementów specyfikacji warto wymienić: do 8GB pamięci RAM DDR3, dysk twardy o maksymalnej pojemności 500GB oraz nagrywarkę DVD (opcjonalnie napęd Blu-ray). Komputery dysponują także bezprzewodową łącznością Wi-Fi, Bluetoothem 3.0, kartą sieciową Gigabit Ethernet, kamerą internetową 3 Mpix, czytnikiem linii papilarnych oraz nawigacją GPS.

Model Latitude E6410 ATG składa się z takich samych komponentów jak E6410. Różnica polega na tym, że ten pierwszy posiada wzmocnioną konstrukcję, która spełnia wymagania standardów MIL STD 810F w zakresie odporności na uderzenie, wibracje, temperaturę oraz wilgotność.

Za model E6410 trzeba zapłacić 1014$, E6510 kosztuje 1064$, natomiast E6410 ATG wyceniono na 2114$.

źródło: 4press.pl

Przeczytaj także:   Przenośna klawiatura Logitech Keys-To-Go dla urządzeń mobilnych

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku