22/04/2010

Dysk zewnętrzny Transcend w eleganckim wydaniu

Transcend przedstawia 2,5-calowy dysk zewnętrzny StoreJet 25C o pojemności 640GB. Zaspokoi on potrzeby użytkowników wymagających nie tylko dużej pojemności i niezawodności działania, ale także estetów, dla których równie ważny jak parametry techniczne jest wygląd urządzenia.

Przedni panel wykonany z polerowanego chromu oraz skórzane etui świadczą, że StoreJet 25C został zaprojektowany głównie z myślą o ludziach biznesu i kobietach ceniących elegancję. Wyjątkowy design urządzenia potwierdza przyznana mu nagroda RedDot Design Award.

Nie zapomniano także, że właściciele tego dysku często podróżują, czego dowodem jest jego duża pojemność – 640GB. Pozwala ona na przechowywanie sporej ilości dokumentów, zdjęć, plików muzycznych i wideo. Ponadto urządzenie jest bardzo wygodne w transporcie – ze względu na swe kompaktowe wymiary zmieści się w kieszeni marynarki lub przegródce kobiecej torebki. Przed uszkodzeniami w czasie podróży chroni go nie tylko pokrowiec, ale przede wszystkim charakterystyczna antypoślizgowa i amortyzująca drgania tylnia część obudowy.

Funkcjonalność dysku StoreJet 25C dodatkowo zwiększa darmowe oprogramowanie StoreJet elite. Pomaga ono zarządzać danymi, umożliwiając między innymi kompresję i backup plików. Dysk został także wyposażony w diodę LED, wskazującą na działanie urządzenia oraz trwający transfer danych.

Sugerowana cena detaliczna StoreJet 25C o pojemności 640 GB wynosi 360 zł brutto. Dysk objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Specyfikacja:

Model StoreJet 25C 640GB
Waga [g] 173
Wymiary [mm] 124x78x14
Wyjście USB 2.0
Rozmiar 2,5’’
Dodatkowe oprogramowanie StoreJet™ elite
Zasilanie przez USB 2.0
Transfer danych 480Mb/sek.
Prędkość 5400 obrotów/min.
Pojemność 640GB
Kompatybilność Windows 7/ 2000 / XP / Vista, Mac OS 9.0, Linux Kernel 2.4.2
Inne – Dioda LED wskazująca gotowość do pracy- Skórzane etui
Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...