01/04/2010

HBO ON DEMAND w UPC NA ŻĄDANIE bez dodatkowych opłat

UPC wprowadza „Kanał na żądanie” – HBO ON DEMAND to pierwszy serwis w tej ofercie. Wszyscy abonenci Pakietu HBO w Telewizji Cyfrowej UPC, będący w zasięgu usługi UPC NA ŻĄDANIE, mogą bez dodatkowych opłat oglądać największe przeboje filmowe, kultowe seriale, dokumenty i koncerty z oferty kanałów HBO. W każdym miesiącu będzie można wybierać z ponad 100 różnorodnych filmów i programów, które będą co tydzień aktualizowane. Wszystkie propozycje HBO ON DEMAND są dostępne natychmiast, za naciśnięciem przycisku „on demand” na pilocie.

Od 1 kwietnia oferta UPC NA ŻĄDANIE zostaje rozszerzona o HBO ON DEMAND. Jest to pierwszy serwis oferowany przez UPC jako „Kanał na żądanie”. Dzięki niemu, abonenci Pakietu HBO – będący w zasięgu UPC NA ŻĄDANIE – mogą bez dodatkowych opłat oglądać najlepsze filmy, programy, seriale, dokumenty i koncerty z oferty HBO. Usługa ta daje klientom pełną kontrolę nad ramówką – pozwala oglądać wybrane pozycje programowe w dogodnym czasie. Dzięki HBO ON DEMAND będzie można w każdym miesiącu obejrzeć ponad 100 propozycji programowych. Katalog filmów i programów będzie cotygodniowo aktualizowany.

W ofercie HBO ON DEMAND znajdzie się wiele hollywoodzkich produkcji z największych amerykańskich wytwórni filmowych, takich jak: „Wyznania zakupoholiczki”, „Seks w wielkim mieście”, „Wall-E”, „Hannah Montana. Film”, „Jestem na tak” czy „Obywatel Milk”. Atrakcją będzie najnowszy mini-serial wojenny „Pacyfik”, wyprodukowany przez HBO w 2010 roku, dostępny wraz z dodatkowymi materiałami zawierającymi komentarze weteranów i materiały archiwalne. Dostępne będą także kolejne odcinki kultowych seriali produkcji HBO, m.in. „Rodzina Soprano V”, czy mini-serial „Dom Saddama”. Miłośnicy muzyki „na żywo” będą mogli zobaczyć koncerty znanych wykonawców – już w kwietniu w HBO ON DEMAND dostępny będzie koncert Avril Lavigne oraz materiały koncertowe Jonas Brothers. Wśród własnych produkcji HBO znajdzie się także popularny program kabaretowy „Na stojaka!”. HBO ON DEMAND to także duży wybór kontrowersyjnych filmów dokumentalnych znanych z pasma „Bez cenzury”.

Zasady korzystania z oferty HBO ON DEMAND są bardzo proste. Bezpłatny dostęp do tego serwisu mają wszyscy abonenci Pakietu HBO (oraz HBO z Cinemax) w Telewizji Cyfrowej UPC będący w zasięgu usługi UPC NA ŻĄDANIE. Aby włączyć ten serwis wystarczy, że abonent wciśnie przycisk „on demand” na pilocie i – wchodząc do zakładki „Kanały na żądanie” – wybierze HBO ON DEMAND. Gdy pojawi się menu HBO ON DEMAND, klient może wybrać jedną spośród wielu dostępnych kategorii programowych – „Nowość”, „Produkcje HBO”, „Akcja”, „Komedia”, „Dramat”, „Sensacja”, „Kino rodzinne”, „Seriale”, „Dokumentalne”, „Ostatnia szansa” oraz „Wszystko”.

UPC NA ŻĄDANIE zostało uruchomione w grudniu 2009 roku. Obecnie w ramach tej usługi dostępnych jest już ponad 240 filmów, w tym przeszło 38 produkcji fabularnych i dokumentalnych, dostępnych w jakości HD. Aktualnie korzystać mogą z niej wszyscy abonenci Telewizji Cyfrowej UPC z Warszawy i kilkunastu okolicznych miejscowości.

Zasięg UPC NA ŻĄDANIE będzie sukcesywnie rozszerzany. W następnej kolejności usługa ta pojawi się w Trójmieście oraz aglomeracji katowickiej. Do końca roku UPC NA ŻĄDANIE będzie dostępne dla około 75% klientów usługi telewizji cyfrowej.

www.upc.pl/telewizja/upc-na-zadanie

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...