21/04/2010

Hunting Challenge – realistyczny symulator polowania

IQ Publishing, dystrybutor gier i akcesoriów dla graczy, wprowadził do sprzedaży grę „HUNTING CHALLENGE” w zestawie z kontrolerem w postaci strzelby myśliwskiej. Producentem zestawu jest firma BigBen Interactive.

Gra „Hunting Challenge” jest realistycznym symulatorem polowania opracowanym przy ścisłej współpracy z Fédération Regionale des Chasseurs des Pays de la Loire (francuskim kołem łowieckim z regionu Loire).


Do gry dołączono imitację strzelby myśliwskiej, która staje się kontrolerem do gry, gdy w odpowiednio zaprojektowanych miejscach zostaną umieszczone Nunchuk i Wiimote (sprzedawane osobno).  Gracz może poczuć się jak na prawdziwym polowaniu, przemierzając z bronią w ręce lasy, równiny oraz moczary, w poszukiwaniu zwierzyny.

W grze, tak jak podczas prawdziwego polowania, należy zachować odpowiednią odległość od zwierzyny, ciszę, wziąć pod uwagę panujące warunki atmosferyczne, kierunek wiatru, a przede wszystkim przestrzegać obowiązującego w danym sezonie prawa łowieckiego.

Gracz przemieszczając się przez urozmaicone krajobrazy, poznaje różne gatunki zwierząt i dowiaduje się, na które można polować, a które są ściśle lub okresowo pod ochroną.

Cena detaliczna gry „Hunting Challenge” ze strzelbą myśliwską wynosi 259,90 złotych. Produkt posiada 2 letnią gwarancję producenta.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...