14/04/2010

Hyundai MBox R3150S – dwudyskowy odtwarzacz z funkcją nagrywania

Human Media wprowadza do sprzedaży wszechstronny odtwarzacz Hyundai MBox R3150S z funkcją nagrywania. Urządzenie płynnie odtwarza wideo Full HD oraz audio. Posiada cyfrowy tuner DVB-T z funkcją nagrywania oraz buforem TimeShift oraz funkcję nagrywania obrazu ze źródeł zewnętrznych.

Praca w sieci obejmuje radio internetowe, serwery plików (FTP, SAMBA), a także klienta BitTorrent. Odtwarzacz ma polskie menu, obsługuje polskie znaki w napisach do filmów, również z plików TXT. Player wyróżnia się także atrakcyjnym wyglądem (płaska obudowa o szerokości 42 cm, dopasowana gabarytami i wyglądem do typowego sprzętu HiFi) oraz możliwością montażu dwóch dysków o łącznej pojemności 4TB.

Hyundai MBox R3150S zapewnia płynne odtwarzanie obrazu HD z napisami, a także dysponuje funkcją nagrywania poprzez złącze AV. Wśród obsługiwanych formatów warto wymienić m.in.: MPEG2, MPEG4 (w tym H264 oraz wykorzystywany przez cyfrowe kamery – AVCHD), VC1, WMV i MKV. Dostępna jest również szeroka gama popularnych formatów plików dźwiękowych m.in.: MP3, AAC, WAV, WMA, OGG oraz FLAC. Możliwe jest także przeglądanie zdjęć i obrazów, zapisanych jako JPEG, JPEG HD, BMP i GIF. Player obsługuje obrazy ISO z płyt Blu-ray, dysponuje tunerem DVB-T, który pracuje w standardzie MPEG2 oraz MPEG4, zapewnia odbiór sygnału cyfrowej telewizji naziemnej w rozdzielczościach standardowych (SD) oraz w wysokiej rozdzielczości (HD).

Urządzenie umożliwia dostęp do internetowych stacji radiowych, zewnętrznych zasobów sieciowych (SAMBA, UPnP). Ponadto posiada wbudowanego klienta sieci BitTorrent. Możliwy jest montaż dwóch dysków wewnętrznych (3.5″ SATA) o łącznej pojemności do 4TB. Jeden z dysków instalowany jest w szufladzie, umożliwiającej szybką wymianę. Player dysponuje również czytnikiem kart pamięci SD/SDHC, MMC, MS.

Urządzenie posiada 3 złącza USB, do których podłączyć można dowolny zewnętrzny napęd – od Wi-Fi, poprzez zewnętrzną pamięć masową, do klawiatury. Sprzęt wyposażono w wyświetlacz, wykonany w technologii VFD. Aby korzystać w pełni z możliwości urządzenia, należy podpiąć je do dowolnego odbiornika przez jedno ze złączy umieszczonych na tylnym panelu: HDMI, S-Video, komponent i kompozytowe.

Hyundai MBox R3150S w podstawowej wersji kosztuje 949 zł brutto. Urządzenie jest objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...