06/04/2010

Jednoczęściowy pendrive Transcend

Transcend prezentuje nową przenośną pamięć JetFlash 500 z chowaną wtyczką USB. Zastosowany mechanizm pozwala wysunąć i schować złącze za pomocą jednego prostego ruchu kciukiem.

Obudowę JetFlash 500 wykonano dzięki ultradźwiękowej technologii spawalniczej, w efekcie czego jest solidna i wytrzymała. Przetrzyma uderzenia i upadki z wysokości, a mechanizm chowania wtyczki USB zapobiegnie jej uszkodzeniu. Co istotne, mocowanie złącza jest solidne, co uchroni wtyczkę przed poluzowywaniem się.

Najnowszy model pendriva dostępny jest w pięciu wersjach kolorystycznych, którym odpowiadają poszczególne pojemności: pomarańczowy (2GB), czerwony (4GB), niebieski (8GB),  zielony (16GB) i fioletowy (32GB).

W celu zwiększenia funkcjonalności JetFlash 500, użytkownicy mogą pobrać ze strony producenta darmowe oprogramowanie JetFlash elite oferujące narzędzia do zarządzania danymi.

Przewidywana cena przenośnej pamięci JetFlash 500 o pojemności 2 GB wynosi 19 zł brutto, 4GB – 37 zł brutto, 8 GB – 68 zł brutto, 16 GB – 133 zł brutto, a 32GB – 287 zł brutto. Wszystkie urządzenia objęte są dożywotnią gwarancją producenta.

Specyfikacja:

Model JetFlash 500
Waga [g] 10
Wymiary [mm] 63,1 x 21 x 8,8
Wyjście USB 2.0
Dodatkowe oprogramowanie JetFlash elite
Pojemność 2, 4, 8, 16, 32 GB
Kompatybilność Windows 7, 2000 / XP / Vista
Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...