Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

30/04/2010

Maingear VYBE – wydajny komputer dla graczy

Maingear wprowadza do swojej oferty zestaw komputerowy PC dla graczy. Komputer o nazwie VYBE w podstawowej konfiguracji kosztuje 999$.

Wśród dostępnych komponentów znajdują się; procesor AMD Phenom II X6/Athlon II X3/Athlon II X4, do 8GB pamięci RAM DDR3, do 2TB przestrzeni dyskowej, dyski SSD o pojemności od 80GB do 320GB, czytnik kart pamięci, napęd Blu-ray oraz szeroki wybór kart grafiki ATI Radeon/NVIDIA GeForce.

Przeczytaj także:   Porządek przy komputerze

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku