01/04/2010

OC Guru is You – sprawdź ile możesz wycisnąć ze swojej karty graficznej

GIGABYTE zaprasza do udziału w globalnej rywalizacji w podkręcaniu kart graficznych, OC Guru is You. W zawodach mogą brać udział zawodnicy z całego świata a ich dokonania będą prezentowane na łamach serwisu HWBOT.

Rywalizacja odbywać się będzie w dwóch odrębnych kategoriach. Głowna nagroda, czyli 1500$, trafi do użytkownika, który będzie mógł się pochwalić najwyższym wynikiem ogólnym uzyskanym po OC w benchmarku 3DMark Vantage. Druga nagroda przewidziana jest dla zwycięzcy w kategorii GPU Score, także w benchmarku 3DMark Vantage. W tym przypadku wygraną jest najnowszy model karty graficznej GIGABYTE HD 5870 Super Overclock. Warto przy tym nadmienić, że karty z serii SOC wykorzystują wyselekcjonowane GPU (system Gauntlet) oraz technologię Ultra Durable VGA+. Połączenie takiej karty graficznej z płytą główną z serii Ultra Durable VGA+, tworzy idealną wręcz platformę dla fanów overclockingu.

Ponadto wśród wszystkich uczestników zmagań OC Guru is You wylosowana będzie także nagroda dodatkowa – szczęśliwiec otrzyma unikalną kartę graficzną z pasywnym systemem chłodzenia – GIGABYTE Silent HD 5750 GV-R575SL-1GI.

Konkurs rozpoczyna się 1 kwietnia kończy 30 kwietnia. Warunkiem przystąpienia do rywalizacji jest korzystanie z karty graficznej GIGABYTE HD 5870 oraz płyty głównej GIGABYTE.

Zasady ogóle:

  • Wymagane jest przestrzeganie zasad ogólnych HWBOT oraz warunków przystąpienia do konkursu.
  • Przesłanie linku weryfikacyjnego z aplikacji Futuremark oraz zrzutów ekranu.
  • Udostępnienie zrzutu z konfiguracji systemu.
  • Należy podać informację odnośnie używania specjalnego oprogramowania do podkręcania, która będzie ujawniona publicznie przez HWBOT po zakończeniu rywalizacji.
  • Zarówno GIGABYTE jak i HWBOT zastrzegają sobie prawo do usunięcia użytkowników, których weryfikacja wyników będzie budziła wątpliwości.
  • Korzystanie tylko i wyłącznie ze sprzętu dostępnego w ogólnej sprzedaży.
  • Użytkownicy, którzy nie będą przestrzegali powyższych zasad oraz będą stosowali wszelkiego rodzaju próby oszustwa zostaną usunięci z rywalizacji.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu GIGABYTE OC Guru is You można znaleźć na stronie HWBOT http://hwbot.org/competition/gbt_r5870_challenge

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...