Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

05/04/2010

OneOffice Netii: przetestuj, zdecyduj!

Netia umożliwia nowym klientom przetestowanie funkcjonalności pakietu OneOffice bez zobowiązań. W ramach promocji klienci podpisują umowę, która gwarantuje im 30 dni Okresu Testowego dla jednego lub dwóch użytkowników.

W ramach promocji klienci podpisują umowę, która gwarantuje im 30 dni Okresu Testowego dla jednego lub dwóch użytkowników OneOffice (opłata za każde – 1 zł netto). W ciągu 30 dni od aktywacji mogą bez konsekwencji zrezygnować z pakietu lub podjąć decyzję o kontynuacji umowy – wtedy kolejny miesiąc również będzie objęty promocyjnym abonamentem za 1 zł oraz będzie możliwe przeniesienie dawnej numeracji telefonicznej.

OneOffice to nowoczesny a jednocześnie przyjazny w użytkowaniu, pakiet usług dla małych i średnich firm. W jego skład wchodzi telefon z nielimitowanymi połączeniami na numery stacjonarne (z analogową linią zapasową), dostęp do internetu ze stałym adresem IP (w zależności od technologii: 6 Mb/s lub 10 Mb/s), pakiet bezpieczeństwa, router WiFi oraz fax serwer.

Dzięki takiej konstrukcji firmy nie muszą szukać dostawców każdej z tych usług z osobna. OneOffice można również rozszerzyć o usługi mobilne, w tym usługę OnePhone, która łączy w sobie zalety telefonu komórkowego i stacjonarnego. Promocje dotyczą umów na 24 miesiące.

www.netia.pl/oneoffice.html

Przeczytaj także:   Płyty główne GIGABYTE z funkcją ładowania iPadów

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Nadchodzi “Samsung AI Forum 2020”

Czwarta edycja Samsung AI Forum 2020 odbędzie się online na kanale YouTube firmy w dniach 2–3 listopada. W wydarzeniu uczestniczyć będą światowej sławy akademicy i branżowi eksperci zajmujący się tematyką sztucznej inteligencji. Wydarzenie pełni rolę platformy do wymiany pomysłów, poglądów i dzielenia się najnowszymi badaniami, a także stwarza przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości AI. […]

Techcity na Facebooku