Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

28/04/2010

Pamięć flash USB Transcend JetFlash 330

Transcend przedstawia nową pamięć flash USB. Przechowywane na pendrivie JetFlash 330 dokumenty, zdjęcia, pliki audio i wideo mogą zajmować do 16 GB miejsca. Ta najbardziej pojemna wersja zapewnia odczyt danych na poziomie 15MB/s.

Ponadto urządzenie współpracuje z funkcją systemową ReadyBoost dostępną w Windows Vista i Windows 7. Odpowiada ona za podniesienie wydajności systemu operacyjnego przez zwiększenie pamięci podręcznej.

Nowy pendrive waży zaledwie 8,5 g. Urządzenie cechuje się białą obudową z wyróżniającą się opaską, której kolor wskazuje na pojemność pamięci flash: zielony – 4 GB, fioletowy – 8 GB, wrzosowy – 16 GB. Odbywający się transfer danych sygnalizuje świecąca dioda LED.

Użytkownicy JetFlash 330 mogą pobrać ze strony producenta darmowe oprogramowanie JetFlash elite ułatwiające zarządzanie przechowywanymi danymi.

Specyfikacja:

Model JetFlash 330
Waga [g] 8,5
Wymiary [mm] 60 x 18,8 x 8,6
Wyjście USB 2.0
Dodatkowe oprogramowanie JetFlash elite
Pojemność 4, 8, 16 GB
Kompatybilność Windows 7, 2000 / XP / Vista
Inne Współpraca z Windows ReadyBoost
Przeczytaj także:   Premiera Logitech Portable Lapdesk N315

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Nadchodzi “Samsung AI Forum 2020”

Czwarta edycja Samsung AI Forum 2020 odbędzie się online na kanale YouTube firmy w dniach 2–3 listopada. W wydarzeniu uczestniczyć będą światowej sławy akademicy i branżowi eksperci zajmujący się tematyką sztucznej inteligencji. Wydarzenie pełni rolę platformy do wymiany pomysłów, poglądów i dzielenia się najnowszymi badaniami, a także stwarza przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości AI. […]

Techcity na Facebooku