Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

21/04/2010

UPC promuje polskie kino

Od 20 kwietnia do 24 maja w UPC NA ŻĄDANIE pojawi się zakładka „POLSKIE FILMY”, która oferować będzie dostęp do 12 wybranych filmów, w tym do takich nowości, jak „Rewers” Borysa Lankosza, „Enen” Feliksa Falka, czy „Galerianki” Katarzyny Rosłaniec.

Od 20 kwietnia do 24 maja br. w ramach usługi UPC NA ŻĄDANIE pojawi się zakładka „POLSKIE FILMY”, dzięki której widzowie będą mogli zamówić 12 uznanych, polskich produkcji fabularnych ostatniej dekady. Wśród nich dostępne będą nowości wyprodukowane w 2009 roku.: „Rewers”, „Enen”, „Galerianki” (wszystkie trzy filmy do wyboru w jakości HD, jak i standardowej), oraz „Operacja Dunaj”.

Ponadto, zamówić będzie można takie produkcje, jak: „Mała Moskwa”, „Ile Waży Koń Trojański?”, „Jeszcze Raz”. W cenie obniżonej do 5 zł, dostępne będą dwa filmy: komedia absurdu „Job, czyli ostatnia szara komórka”, oraz film Bogusława Lindy „Sezon na leszcza”. Pozostałe filmy w tej ofercie można wypożyczyć w standardowych cenach: 12 zł (filmy w jakości HD), 10 zł (hity filmowe z 2009 roku), 6 zł (pozostałe propozycje z katalogu). Wszystkie propozycje są dostępne w zakładce „POLSKIE FILMY” począwszy od 20 kwietnia, za wyjątkiem filmu „Galerianki”, który pojawi się w tej ofercie 1 maja.


Komentarze

  1. Markus napisał(a):

    Bardzo ciekawa oferta. Obejrzałem sobie “Galerianki” w HD. Fajny film i bardzo dobra jakość obrazu. UPC pokazuje coraz lepsze filmy.

Spam ma już 40 lat

Minęło już 40 lat, odkąd wysłany został pierwszy e-mail zawierający spam. Od tamtej pory cyberprzestępcy sporo się nauczyli, ale okazuje się, że pomimo upływu czasu wciąż korzystają ze starych, sprawdzonych narzędzi. Według badań firmy F-Secure spam to nadal najczęściej wykorzystywana metoda rozpowszechniania złośliwego oprogramowania, szkodliwych linków, kradzieży poufnych danych czy wyłudzeń z udziałem „nigeryjskiego księcia”. […]

Zmiany na rynku komunikatorów mobilnych

WhatsApp udostępnia swoje API. Tym samym pozwala firmom na dotarcie do 1,5 mld aktywnych użytkowników ze 180 krajów. Jakie szanse stwarza krok WhatsApp dla biznesu? Jak podaje Business Insider, cztery największe komunikatory w 2018 roku zgromadziły 4,1 mld osób. Użytkownicy w Stanach Zjednoczonych wykorzystują aplikacje do komunikacji przez około 10 min dziennie. Z roku na […]

Roman Sioda w Lenovo Data Center Group

Roman Sioda objął stanowisko Country Managera w Lenovo Global Technology Poland. Firma jest wiodącym producentem rozwiązań do centrów danych nowej generacji (ThinkSystem i ThinkAgile), które zapewniają pojemność i moc obliczeniową systemom dla zmieniającego się stale biznesu oraz dla nowych wyzwań stojących przed przedsiębiorstwami. Roman Sioda pokieruje polskim oddziałem Lenovo Data Center Group, który specjalizuje się […]

Techcity na Facebooku