Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

22/04/2010

VIA ARTiGO A1100 – kompaktowy pecet DIY

Firma VIA wprowadziła do sprzedaży zestaw komputerowy do samodzielnego złożenia, ARTiGO A1100. Urządzenie ma kompaktowe rozmiary 14,6 x 9,9 x 5,2 cm.

Produkt posiada m.in.: 64-bitowy procesor VIA Nano 1.2GHz z systemowym procesorem mediów VIA VX855, złącze HDMI, VGA, pięć portów USB, Gigabit Ethernet oraz czytnik kart pamięci. Dzięki rozmiarom, komputer można postawić praktycznie w dowolnym miejscu w mieszkaniu.

Jak na urządzenie, które mieści się w jednej dłoni, oferuje całkiem spore możliwości. Umożliwia m.in. korzystanie z multimediów, włącznie z filmami HD. VIA ARTiGO A1100 kosztuje 243$.

Przeczytaj także:   HP - zobacz to na nowo

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku