Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

18/05/2010

Elegancja i styl w nowym Envy17

HP zaprezentowało odświeżoną ofertę notebooków dla klientów indywidualnych. Nowy notebook HP ENVY17 ma oferować doskonałą równowagę pomiędzy wyglądem a technologią — obrazując najnowsze osiągnięcia techniczne a także artystyczną fantazję.

Zaktualizowane zostały serie HP ENVY, HP Pavilion, HP G i HP Mini. HP połączyło styl i wydajność, aby zaoferować modne notebooki, które swą mocą obliczeniową spełnią potrzeby każdego klienta.
Notebooki z serii ENVY są wyposażone w wydajne procesory Intel i karty graficzne ATI Mobility Radeon, umożliwiające granie w gry, oglądanie filmów wideo i obróbkę obrazów 3D. Komputery mają optyczny napęd szczelinowy, kamerę internetową HP HD z funkcją low light, podświetlaną klawiaturę, najnowsze technologie łączności bezprzewodowej (wymagany jest punkt dostępu bezprzewodowego oraz usługa dostępu do Internetu, które są sprzedawane osobno)  i zoptymalizowane oprogramowanie. Są to między innymi programy do przetwarzania obrazów oraz filmów wideo przeznaczone wyłącznie do notebooków Envy i skierowane do kreatywnych użytkowników wymagających wysokiej wydajności.
Ponadto urządzenia są wyposażone w oprogramowanie Beats Audio. To rozwiązanie opracowane przez firmy HP i Dr. Dre Beats, ma zapewniać optymalną jakość dźwięku, zgodną z wymaganiami artystów.

Dolna część obudowy notebooków HP z serii Envy została wykonana ze stopu magnezu, aby zredukować wagę oraz zmniejszyć jego rozmiary. Ponadto obudowa komputera jest wykonana z obrabianego laserem aluminium  zwiększając tym samym wytrzymałość oraz trwałość urządzenia.

Dzięki dyskowi o pojemności 640 GB notebook ENVY17 ma zapewniać wydajność i elastyczność umożliwiającą realizację nawet najbardziej wymagających zadań. Model ENVY17 jest wyposażony w kartę graficzną ATI Mobility Radeon HD 5830 z 1024 MB pamięci GDDR5 VRAM, ekran Full HD o przekątnej 43,9 cm (17,3”) z technologią HP UltraBrightView Infinity oraz rozwiązanie Beats Audio z subwooferem HP Triple Bass Reflex, które zapewnia doskonałe brzmienie i umożliwia odtwarzanie muzyki zgodnie z wymaganiami artystów.

Przeczytaj także:   ATEN wprowadza nowy przełącznik Matrix HDMI

Notebook HP ENVY17 będzie dostępny w sprzedaży od 26 maja, a cena najtańszej wersji będzie wynosić 1299 EUR.


TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Nadchodzi “Samsung AI Forum 2020”

Czwarta edycja Samsung AI Forum 2020 odbędzie się online na kanale YouTube firmy w dniach 2–3 listopada. W wydarzeniu uczestniczyć będą światowej sławy akademicy i branżowi eksperci zajmujący się tematyką sztucznej inteligencji. Wydarzenie pełni rolę platformy do wymiany pomysłów, poglądów i dzielenia się najnowszymi badaniami, a także stwarza przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości AI. […]

Techcity na Facebooku