26/05/2010

Jak zaszpanować czyszcząc komputer?

Firma iSource podjęła współpracę z duńską firmą AM Denmark, zajmującą się produkcją designersko opakowanych akcesoriów do czyszczenia komputerów. Dzięki temu są one teraz dostępne także na polskim rynku.

AM Denmark produkuje wysokiej jakości środki do czyszczenia płaskich powierzchni m. in. ekranów, kamer video, monitorów i klawiatur. Jej produkty przydają się w pracy, w domu i w podróży biznesowej.

W dobie mobilnego trybu życia i powszechności spotkań biznesowych z laptopem w torbie, ważne jest dbanie o wygląd komputera. Nawet najlepiej skrojony garnitur nie pomoże nam w wywarciu na kontrahencie wrażenia profesjonalizmu i elegancji, jeśli na ekranie laptopa widnieją odciski palców, a przyciski klawiatury i touchpad są polepione, bądź zakurzone. Wygląda to niechlujnie i może przekreślić wszelkie starania o estetyczny wizerunek. Brudna klawiatura to także niski komfort w użytkowaniu sprzętu i liczne bakterie oraz zarazki. Firma AM stworzyła środki do czyszczenia klawiatury, które zarazem dezynfekują i pielęgnują sprzęt komputerowy.

OneClean do klawiatury to produkt o ciekawym kształcie – z jednej strony wygląda jak gąbka, a z drugiej jak aluminiowa buteleczka. Dzięki specjalnej konstrukcji gąbka dociera dokładnie do szczelin między klawiszami, usuwając brud i bakterie. OneClean do ekranu wygląda bardzo podobnie, lecz zamiast gąbkowej szczoteczki ma zamontowaną na boku miękką piankową rolkę pokrytą mikrofibrą, służącą do polerowania ekranu.

Z kolei EazyCare do czyszczenia notebooków przypomina butelkę eleganckich perfum 30 ml i dostępny jest w czterech eleganckich kolorach, dzięki czemu niezwykle ładnie prezentuje się na szafce, czy biurku. Płyn czyszczący zawiera formułę opartą na bazie wody bez dodatku alkoholu, więc skutecznie pielęgnuje czyszczone powierzchnie, nie naruszając ich struktury. Miękka szmatka z mikrowłókien nie zadrapie delikatnej obudowy komputera lub matrycy .

EazyCare do klawiatury również wygląda jak designerska buteleczka wprost z drogerii. Buteleczka wyposażona jest w profilowaną gąbkę do czyszczenia powierzchni klawiszy oraz przestrzeni między klawiszami. Dostępny w kolorze czarnym i białym.

Oferta AM to szeroki wybór produktów do m.in. czyszczenia ekranu, klawiatury, sprzętu hardware oraz płyt CD/DVD.

Ceny detaliczne brutto wybranych produktów w ofercie iSource:

•    8514612 OneClean Screen Cleaner – 29,90 PLN
•    8520012 OneClean Keyboard Cleaner – 29,90 PLN
•    8518812 OneClean DuoPack Screen+Keyboard – 54,90 PLN
•    8518512 EazyCare Screen Cleaner – 29,90 PLN
•    8520112 EazyCare Keyboard Cleaner – 29,90 PLN
•    8521412 EazyCare Duopack  Screen+Keyboard – 54,90 PLN
•    8519512 EazyCare Notebook Cleaner – 44,90 PLN

Udostępnij ten artykuł...