Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

31/05/2010

Myszki Icon7 – powiew świeżości na biurku

Firma Icon7 uzupełnia swoje portfolio produktów o dwa modele myszek przeznaczonych dla początkujących użytkowników komputera. Icon7 Q7 Laser i Icon7 S10 Optical Mobile mają być wysokiej jakości urządzeniami w przystępnych cenach.

Icon7 Q7 Laser ożywi Twoje biurko jednym z trzech dostępnych kolorów  – białym, zielonym lub czarnym. Jej ergonomiczny kształt daje wygodne podparcie dla kciuka, a antypoślizgowa powierzchnia ułatwia korzystanie z komputera, dając pewność i stabilność chwytu.


Czujnik optyczny Q7 o czułości 1000 dpi wykorzystuje technologię LaserStream™, dzięki czemu możliwa jest nawigacja po niemal każdej powierzchni.

Prosta w użyciu i łatwa w transporcie myszka Icon7 S10 Optical Mobile posiada niewielkie wymiary oraz wagę. Została zaprojektowana do obsługi zarówno przez prawo jak i leworęcznych użytkowników. Kształt dopasowany do ręki pozwala na długą pracę bez zmęczenia dłoni, a antypoślizgowa powłoka zapewnia pewny chwyt. Wbudowana rolka ułatwia nawigację po dokumentach i stronach internetowych, a sensor optyczny o rozdzielczości 1000 dpi zapewnia precyzję działania.

Sugerowana cena myszki Icon7 Q7 Laser wynosi 39 zł brutto, a myszki Icon7 S10 – 25 zł brutto. Oba urządzenia objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.

Przeczytaj także:   Certyfikaty Fogra dla Ricoh

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku