27/05/2010

NEC Display Solutions – witamy w trzecim wymiarze

Dostępne już wcześniej w ofercie NEC Display Solutions projektory NEC NP115 oraz NP210 mogą teraz wyświetlać również obraz 3D. Nowy model NEC NP216 będzie dostępny w sprzedaży w drugiej połowie czerwca.

Dzięki technologii DLP Link rozszerzającej pasmo odświeżania obrazu do 120Hz, możliwe jest wyświetlanie obrazów 3D z pojedynczego projektora, przy użyciu aktywnych okularów migawkowych. Tanie systemy projekcyjne 3D docenią użytkownicy sektora edukacyjnego, architektonicznego oraz inżynierowie i projektanci.

Projektory NEC NP115, NP210 oraz NP216 charakteryzują się wyjątkowo niskim zużyciem energii, które może zostać dodatkowo zredukowane dzięki pracy w trybie ekonomicznym. Takie ustawienia zwiększają również żywotność lampy do 5000 godzin. Dodatkowo modele XGA: NEC NP210 oraz NP216 spełniają rygorystyczne wymogi certyfikatu TCO.

Od czerwca 2010, NEC Display Solutions oferować będzie też specjalny zestaw startowy 3D. W jego skład wchodzić będą aktywne okulary migawkowe 3D, wyjątkowy, wyróżniony nagrodami kontent 3D oraz pełna wersja oprogramowania Stereoscopic Player od 3dtv umożliwiająca projekcję 3D.

Projektory NEC NP115 oraz NEC NP210 są już dostępne na rynku w sugerowanej cenie detalicznej netto 1 235 zł dla NEC NP115 oraz 1 585 zł netto dla NEC NP210. NEC NP216 wejdzie do sprzedaży w drugiej połowie czerwca w sugerowanej cenie detalicznej netto 1 715 zł.

Zestaw startowy 3D (okulary, kontent, software) dostępny będzie od czerwca w sugerowanej cenie detalicznej netto 409 zł.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...