10/05/2010

Wiosna w stylu shuffle

iPod shuffle to doskonały gadżet dla  mobilnych fanów muzyki. Jego zalety docenią wszyscy miłośnicy sportu, szczególnie w sezonie wiosennym.

Wypełniony ulubioną muzyką, niewrażliwy na dynamiczne ruchy i wstrząsy, a co najważniejsze – lekki. iPod shuffle umożliwi Ci jednoczesne swobodne uprawianie sportu i słuchanie muzyki. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na pieszą wycieczkę, jazdę na rowerze, kajaki, czy nordic walking. Chodzisz na siłownię lub ćwiczysz w domu. Shuffle będzie Twoim doskonałym towarzyszem.

iPod shuffle jest dostępny w wersji 2 GB i 4 GB, daje mnóstwo miejsca na zapisywanie utworów muzycznych – do 1 000 utworów w modelu 4 GB. Taka ilość starczy, i to ze sporym zapasem, do wielu godzin ćwiczeń. Znajdzie się tam nawet miejsce na liczne listy odtwarzania i książki audio. Metalowy klips umożliwia przyczepienie iPoda shuffle do ubrania.

Aby zredukować wagę i wielkość odtwarzacza, jego elementy sterowania zostały przeniesione na kabel słuchawek, w łatwo dostępne miejsce. Kiedy chcesz usłyszeć utwór, wstrzymać go lub przejść do kolejnego, nie musisz szukać odpowiedniego przycisku na odtwarzaczu — wystarczy, że naciśniesz przycisk na przewodzie. Dzięki temu zarządzanie muzyką nie wymaga odrywania wzroku ani uwagi od tego, co akurat robisz. Jednym z elementów sterujących jest funkcja Voice Over, dzięki której shuffle potrafi odczytać nazwę utworu, wykonawcy czy playlisty i to w ponad 20 językach, w tym polskim.

Zsynchronizuj listy odtwarzania iTunes z komputera  z iPodem shuffle i przygotuj się na odpowiednie tempo i rodzaj wysiłku. Trening kardio, pilates, yoga, czy rower – każdy z tych sportów wymaga innego rodzaju muzyki. Zarządzaj utworami w prosty sposób i bez przerywania ćwiczeń odnajdź ten, który najbardziej pasuje do Twojego nastroju i uprawianego sportu.

Shuffle występuje w 5 kolorach: różowym, zielonym, niebieskim, srebrnym i czarnym oraz dwóch wersjach: 2GB i 4GB.

iPod shuffle jest dostępny w dwóch wersjach:
iPod shuffle 2GB – 219 zł
iPod shuffle 4GB – 309 zł

Udostępnij ten artykuł...

CDA TV – usługa zostanie uruchomiona w te wakacje

CDA uruchomi usługę transmisji telewizji w modelu OTT. Spółka uzyskała w kwietniu tego roku wpis do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych oraz zawarła stosowne umowy z poszczególnymi stacjami i dostawcami. Nowa usługa o nazwie „CDA TV” wraz z planami taryfowymi zostanie zaprezentowana i uruchomiona jeszcze w te wakacje. CDA TV, jak CDA Premium Spółka CDA S.A. – […]

Udostępnij ten artykuł...

Ulubione Social Media Polaków w 2021 roku

Jakie się ulubione Social Media Polaków? Ze wszystkich portali społecznościowych rodacy najbardziej lubią Facebooka, jak wynika z analizy firmy SentiOne. Szukają na nim wsparcia, promują zbiórki charytatywne. Drugim najpopularniejszym portalem jest Twitter. Tutaj większość dyskusji ma charakter narodowy, a słowo „polski” jest odmieniane przez wszystkie przypadki. Na Instagramie rozmawiamy głównie o pięknie i ciałopozytywności, a […]

Udostępnij ten artykuł...

5G w Plusie: kolejny milion w zasięgu najszybszej sieci

Kolejny milion mieszkańców Polski został objęty zasięgiem największej i najszybszej sieci 5G w Polsce. Tym samym z 5G w Plusie może obecnie korzystać już co trzeci Polak. Superszybki internet 5G oferowany jest ponad 13 milionom osób z niemal 400 miejscowości ze wszystkich 16 województw. Plus nie zwalnia tempa rozwoju sieci 5G. W ciągu zaledwie dwóch […]

Udostępnij ten artykuł...