22/06/2010

HANNspree Novelty TV: Telewizja futerkowa

Novelty to seria 19-calowych telewizorów LCD do pokojów dziecięcych i nie tylko. Cechą szczególną  telewizorków są pluszowe pokrowce na obudowy w postaci zwierząt: zebra, miś polarny, żyrafa i wielbłąd. Dzięki różnym kolorom i kształtom można dobrać odpowiednią wersję do wystroju pokoju dziecięcego lub preferencji malucha.

Telewizory Hannspree Novelty oprócz oryginalnego wystroju działają, jako „poprawiacze nastroju” nie tylko w domu, ale także w przedszkolach czy salach telewizyjnych w szpitalnych oddziałach dziecięcych, gdzie ważne jest by przykuć uwagę rekonwalescenta, lub umilić dłużące się godziny na oddziale dializ.

Telewizory Novetly 19”  wyświetlają obraz w rozdzielczości 1440×900. Matryce mają czas reakcji 5 ms i pokryte są warstwą antyodblaskową.  Odbiornik posiada wbudowane stereofoniczne głośniki i cyfrowy tuner DVB-T.

Obudowy-pokrowce wykonano z pluszowych materiałów, jakie stosuje się do wyrobu przytulanek. Można je zdejmować i czyścić. Telewizory Novelty są przystosowane do wieszania na ścianie.

Dane techniczne TV HANNspree Novelty:

Ekran: 19“ LCD (16:10 – 48,1 cm)
Rozdzielczość: 1440 x 900 (WXGA+)
Kontrast: 700:1 (dynamiczny X-Contrast 5000:1)
Jasność: 300 cd/m²
Kąty widzenia (H/V): 150°/140°
Czas reakcji: 5 ms (Typ.)
System TV: DVB-T / PAL / SECAM
Systemy poprawiające jakość obrazu: 3D Comb Filter, 3D De-Interlacer, Noise Reduction, 3:2/2:2 Pull Down
Wejścia: HDMI 1.3 x 2; YPbPr (Komponentowe) x 1; Full Scart x 1,VGA (PC) x 1; Composite x 1
Głośniki: 2 x 2,5 W
Audio: HDMI / PC wejście Line-in x 1; AV/SV/Komponentowe wejście stereofoniczne x 1; Wyjście słuchawkowe x 1
Pobór mocy: 50 W (włączony); < 1 W (w trybie wyłączenia)
Polski język OSD: Tak
Wymiary: 740 x 760 x 280 mm (wielbłąd), 940 x 1080 x 280 mm (żyrafa), 760 x 740 x 280 mm (miś polarny), 1080 x 940 x 280 mm (zebra)
Waga: 9.5 kg (wielbłąd), 9 kg (żyrafa), 8.9 kg (miś polarny), 9 kg (zebra)
System montażu na ścianie VESA: tak, 100 x 100 mm

Cena wszystkich modeli telewizorów HANNspree Novelty wynosi około 1199 zł.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...