21/06/2010

Kibicuj z Samsung Apps

Specjalnie dla fanów piłki nożnej Samsung Electronics przygotował aplikacje, które za darmo można pobrać z serwisu Samsung Apps. Każdy miłośnik piłki nożnej może teraz bezpłatnie pobrać 1Goal i Kickoff2010, a 100 tys. pierwszych użytkowników zyska szansę umieszczenia w swoich komórkowych zbiorach gry Real Football 2010.

„Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej to najbardziej ekscytujące sportowe wydarzenie roku 2010” – powiedział Kanghyun Kwon, vice president Media Solutions Center, Samsung Electronics. „Oferując naszym klientom trzy nowe aplikacje powiązane tematycznie z futbolem, chcemy wspólnie z nimi przeżywać to piłkarskie święto.”

Real Football 2010, która w zeszłym roku była jedną z najpopularniejszych aplikacji w sklepie Samsung Apps, pozwala poczuć prawdziwe piłkarskie emocje. Gracze mogą wybierać spośród 245 drużyn z 8 światowych lig. Aplikacja jest dostępna dla telefonu Wave S8500.


Drugą futbolową propozycją jest 1GOAL – już teraz każdy posiadacz telefonu Wave S8500 może przyłączyć się do największych piłkarskich sław, światowych autorytetów oraz najważniejszych organizacji charytatywnych i poprzeć inicjatywę 1GOAL Education for all. Trzecią z promocyjnych propozycji Samsung Apps jest Kickoff 2010, za pośrednictwem której wszyscy fani piłki nożnej zyskują szybki dostęp do najważniejszych mundialowych informacji – wyników, statystyk i relacji z odbywających się podczas mundialu meczów.


Wszystkie trzy futbolowe aplikacje będą dostępne w 13 krajach, w tym w Polsce. Będzie można je bezpłatnie pobrać, odwiedzając sklep z aplikacjami www.samsungapps.pl Promocja potrwa do 25.06.2010.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...