Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

10/06/2010

Motorola MILESTONE XT720 – nowy smartfon z Androidem

Motorola przedstawiła MileStone  XT720, jeden z najcieńszych na świecie smartfonów o rozdzielczości 8-megapixeli, zbudowany na Androidzie pierwszy telefon wyposażony w ksenonową lampę błyskową.

Ten cienki (10.9mm), oparty na platformie Android 2.1,  telefon z dotykowym ekranem  wyświetla filmy wideo w rozdzielczości HD oraz oferuje zaawansowane możliwości multimedialne i internetowe dla użytkowników, którzy oczekują  od smartfonu najnowszych rozwiązań technologicznych i najlepszych wrażeń.

Kamil Tuma, General Manager firmy Motorola na Europę Środkowo-Wschodnią, Turcję i Izrael, powiedział: “MileStone XT720 jest jednym z najbardziej zaawansowanych telefonów w ofercie smartfonów Motoroli. Smukły, wysublimowany i zaawansowany technicznie MileStone XT720 jest urządzeniem wysokiej klasy przeznaczonym dla tych, którzy prowadzą aktywne życie zawodowe, jak i społeczne”.

MileStone XT720 to pionier wśród smartfonów opartych na platformie  Android. Oferuje 8-megapikselowy aparat fotograficzny z ksenonową lampą błyskową, 10-ciokrotny zoom cyfrowy i kamerę HD o rozdzielczości 720p. Pozwala nie tylko robić, wyświetlać oraz udostępniać zdjęcia i filmy wysokiej jakości, ale także wzbogaca ich jakość sprawiając, że wyglądają lepiej niż kiedykolwiek.

Najważniejsze funkcje:
•    Funkcja inteligentnego robienia zdjęć: zawiera prostą opcję panoramy, wykrywanie twarzy, multi-shot (sześć klatek z rzędu), filtr twarzy, redukcja efektu czerwonych oczu, zapobieganie drganiom aparatu i wiele innych opcji poprawiających jakości obrazu.
•    Interfejs multimediów o wysokiej rozdzielczości (HDMI): kabel HDMI (w zestawie) umożliwia oglądanie bezpośrednio na odbiornikach HDTV nagranego w HD MILESTONE XT720 filmu video.
•    Obsługa kart pamięci: microSD 8 GB z możliwością rozbudowy do 32GB

MileStone XT720 jest przeznaczony do wygodnego i szybkiego przeglądania stron internetowych. Obsługuje aż do ośmiu otwartych okien przeglądarki jednocześnie. Duży 3,7 calowy ekran WVGA (480X854) pozwala na przeglądanie stron internetowych, filmów, gier oraz zdjęć z niezwykłą szczegółowością.

W pełni wykorzystujący możliwości systemu operacyjnego Android 2.1, dotykowy wyświetlacz to połączenie interfejsu użytkownika (UI) i czujnika ekranu dotykowego, który usprawnia wybieranie i przewijanie funkcji menu. Pozwala na spersonalizowanie do pięciu ekranów ze stroną domową

Urządzenie obsługuje pakiet mobilnych aplikacji Google  w tym Google Search, Google Maps, Gmail i YouTube oraz aplikację nawigacyjną Motorola MOTONAV.

MileStone XT720 umożliwia zarządzanie wieloma kontami oraz edycję dokumentów w celu zapewnienia skuteczności i wielozadaniowości w podróży.
•    Synchronizacja i zarządzanie wieloma kontami e-mail jednocześnie, co pozwala na oddzielenie służbowej skrzynki od prywatnej.
•    Ujednolicenie kontaktów Gmail: synchronizowanie kontaktów z książek adresowych, które są dodawane do pamięci telefonu.

MILESTONE XT720 zapewnia łatwy dostęp do ponad 50 tysięcy aplikacji dostępnych w sklepie Android Market i moc przetwarzania niezbędną do ich szybkiej i sprawnej obsługi.


Komentarze

  1. AB napisał(a):

    Na pierwszy rzut oka wygląda jak aparat fotograficzny. Na drugi też :)

Spam ma już 40 lat

Minęło już 40 lat, odkąd wysłany został pierwszy e-mail zawierający spam. Od tamtej pory cyberprzestępcy sporo się nauczyli, ale okazuje się, że pomimo upływu czasu wciąż korzystają ze starych, sprawdzonych narzędzi. Według badań firmy F-Secure spam to nadal najczęściej wykorzystywana metoda rozpowszechniania złośliwego oprogramowania, szkodliwych linków, kradzieży poufnych danych czy wyłudzeń z udziałem „nigeryjskiego księcia”. […]

Zmiany na rynku komunikatorów mobilnych

WhatsApp udostępnia swoje API. Tym samym pozwala firmom na dotarcie do 1,5 mld aktywnych użytkowników ze 180 krajów. Jakie szanse stwarza krok WhatsApp dla biznesu? Jak podaje Business Insider, cztery największe komunikatory w 2018 roku zgromadziły 4,1 mld osób. Użytkownicy w Stanach Zjednoczonych wykorzystują aplikacje do komunikacji przez około 10 min dziennie. Z roku na […]

Roman Sioda w Lenovo Data Center Group

Roman Sioda objął stanowisko Country Managera w Lenovo Global Technology Poland. Firma jest wiodącym producentem rozwiązań do centrów danych nowej generacji (ThinkSystem i ThinkAgile), które zapewniają pojemność i moc obliczeniową systemom dla zmieniającego się stale biznesu oraz dla nowych wyzwań stojących przed przedsiębiorstwami. Roman Sioda pokieruje polskim oddziałem Lenovo Data Center Group, który specjalizuje się […]

Techcity na Facebooku