23/06/2010

Najnowsza MapaMap 6.5 – taniej o 25 %

Na rynku jest już nowa wersja oprogramowania do nawigacji MapaMap, oznaczona numerem 6.5. Wprowadza ona pakiet map cyfrowych Polski z II kwartału 2010 oraz znaczne ułatwienia w procesie instalacji tego oprogramowania.
Wraz z premierą nowej wersji MapaMap wystartowało oficjalne forum dyskusyjne użytkowników MapaMap, oraz letnia, 25% promocja na aktualizacje map.

MapaMap 6.5 to najnowsza wersja nawigacji MapaMap, która oferuje mapy cyfrowe Polski z II kwartału 2010 roku. Najnowsze mapy oznaczone są symbolem PL-2010Q2 zawierają 5.983 plany miast i miejscowości w tym 3.269 szczegółowych planów z adresami i restrykcjami drogowymi. Nowe mapy rozwijają siatkę dróg, których aktualnie jest ponad 449 tysięcy kilometrów oraz ścieżki rowerowe (16.030 km) i piesze szlaki turystyczne (19.796 km). Producent nie zapomina także o aktualizacji obiektów POI, których aktualnie jest ponad 204 tysiące w tym 1.783 fotoradary. Nowością są także informacje o ograniczeniach prędkości w 122 miastach oraz na wszystkich drogach w pięciu województwach: Lubelskim, Lubuskim, Mazowieckim, Podlaskim oraz Warmińsko Mazurskim.

W wersji 6.5 duży nacisk położony został na ułatwienie użytkownikom instalacji nowych map. Gruntowna przebudowa instalatora umożliwia uruchomienie MapyMap 6.5 bez odwiedzania internetowego serwisu obsługi klienta i generowania w nim specjalnego klucza odblokowującego. Teraz cały proces odblokowania odbywa się automatycznie – inteligentny instalator przeprowadza go za użytkownika – wymagane jest jedynie podłączenie urządzenia GPS do komputera z dostępem do Internetu.

Wraz z premierą MapaMap 6.5 na portalu mapowym mapGO.pl, który skupia wokół siebie społeczność użytkowników nawigacji MapaMap, uruchomione zostało forum dyskusyjne.

Aby ułatwić użytkownikom tę aktualizację, producent MapyMap wprowadził specjalną Letnią Promocję w ramach, której przez stronę internetową www.MapaMap.pl aktualizacje map można kupić o 25 % taniej.

Udostępnij ten artykuł...

W Polsce działa 51 000 e-sklepów

W połowie września liczba e-sklepów zarejestrowanych w Polsce wyniosła 51 tysięcy. Jednak 75% z nich znajduje się w złej lub bardzo złej sytuacji finansowej. Dużym problemem w e-commerce jest porzucanie koszyków przez klientów – robi tak aż 70 proc. Polaków. Liczba sklepów internetowych w Polsce niezmiennie rośnie, a w ciągu ostatnich trzech lat wzrost ten […]

Udostępnij ten artykuł...

AliExpress: aplikacja dla Polaków będzie lepsza

AliExpress aplikacja – zmiany AliExpress ogłosił, że uruchomi aktualizację polskiej aplikacji przed nadchodzącym szczytowym sezonem sprzedaży. Platforma zaoferuje wybór najlepiej sprzedających się produktów w cenach już od 1 zł z darmową wysyłką. Polscy użytkownicy będą mogli również skorzystać z oferty Łączonej Dostawy, dostępnej dla wybranych produktów, z gwarantowaną 15-dniową dostawą. Platforma zobowiązała się również do […]

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...