09/06/2010

Samsung E2550 nowy kompaktowy slider

Samsung E2550 to kompaktowy slider, który odzwierciedla dynamizm i styl jego użytkowników. Telefon zapewnia dostęp do szerokiej gamy multimediów, gier oraz aplikacji.

Samsung E2550 sprawdzi się w roli podręcznego odtwarzacza multimedialnego. Dzięki obsłudze kart pamięci MicroSD o pojemności nawet do 8 GB nowy slider pozwala przechowywać pokaźną liczbę ulubionych utworów, a funkcja Bluetooth umożliwi szybkie wymienianie się nimi z przyjaciółmi. Muzyczne możliwości urządzenia uzupełnia Radio FM oraz technologia SoundAlive, dzięki której dźwięki zyskują głębokie, czyste brzmienie.

Ponadto, telefon wyposażono w aparat fotograficzny 1.3MPix z funkcją nagrywania filmów wideo. Dla wielbicieli portali społecznościowych na pulpicie telefonu znajduje się skrót do Facebooka, który gwarantuje błyskawiczne połączenie się, wysyłanie wiadomości czy edycję profilu.


Samsung E2550 to propozycja dla użytkowników ceniących sobie prostotę i szybki dostęp do niezbędnych funkcji. Niewielkie wymiary i ergonomiczny kształt aparatu sprawiają, że z pewnością zmieści się w dłoni lub w kieszeni. Korzystanie z telefonu ułatwia klawisz nawigacyjny umieszczony bezpośrednio pod wyświetlaczem. Zaprojektowana z troską o każdy detal smukła obudowa nadaje urządzeniu nowoczesnego charakteru.

Nowy slider Samsunga to również komfort i pewność obsługi – wszystkimi funkcjami telefonu można zarządzać przy pomocy wygodnej wysuwanej klawiatury, a wydajna bateria ma zapewnić do 550 minut czasu rozmowy i 550 godzin w czasie czuwania.

Samsung E2550 jest już dostępny w Polsce w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 279 PLN.

Udostępnij ten artykuł...

W Polsce działa 51 000 e-sklepów

W połowie września liczba e-sklepów zarejestrowanych w Polsce wyniosła 51 tysięcy. Jednak 75% z nich znajduje się w złej lub bardzo złej sytuacji finansowej. Dużym problemem w e-commerce jest porzucanie koszyków przez klientów – robi tak aż 70 proc. Polaków. Liczba sklepów internetowych w Polsce niezmiennie rośnie, a w ciągu ostatnich trzech lat wzrost ten […]

Udostępnij ten artykuł...

AliExpress: aplikacja dla Polaków będzie lepsza

AliExpress aplikacja – zmiany AliExpress ogłosił, że uruchomi aktualizację polskiej aplikacji przed nadchodzącym szczytowym sezonem sprzedaży. Platforma zaoferuje wybór najlepiej sprzedających się produktów w cenach już od 1 zł z darmową wysyłką. Polscy użytkownicy będą mogli również skorzystać z oferty Łączonej Dostawy, dostępnej dla wybranych produktów, z gwarantowaną 15-dniową dostawą. Platforma zobowiązała się również do […]

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...