10/06/2010

Zabójczo wydajny “pecet” w Vobis

W ofercie sieci sklepów Vobis pojawiła się limitowana edycja komputera Vobis Digital W7P i5 750 Le Gamer White. Urządzenie wyróżnia się wysoką wydajnością oraz interesującym wzornictwem – obudowa ozdobiona jest motywami nawiązującymi do gry “Assassin’s Creed II”. To oczywiście nie przypadek – nabywca komputera otrzymuje voucher umożliwiający nieodpłatne pobranie tej gry.

Komputer zaprojektowano tak, by świetnie nadawał się do uruchamiania najnowszych gier – starannie dobrane komponenty i odpowiednia ich konfiguracja sprawiają, że urządzenie jest w stanie spełnić oczekiwania najbardziej nawet wymagających użytkowników. “Sercem” modelu Vobis Digital W7P i5 750 Le Gamer White jest wydajny procesor Intel Core i5 – towarzyszą mu m.in. karta graficzna nVidia GeForce GTS 250 (wyposażona w 1 GB RAM), 4 GB pamięci operacyjnej DDR3 RAM, dysk twardy o pojemności 500 GB oraz zintegrowana karta dźwiękowa 7.1.


Uwagę fanów gier komputerowych przyciągnie z pewnością niezwykle atrakcyjna wizualnie obudowa – jej front oraz boki ozdobione zostały grafikami z gry “Assassin’s Creed II”. To jeden z największych przebojów ostatnich miesięcy – tematem gry są perypetie Ezio Auditore da Firenze’a, młodego włoskiego szlachcica, który mści się za śmierć braci.

Każdy nabywca Vobis Digital W7P i5 750 Le Gamer White będzie miał okazję samodzielnie pokierować jego losami – do komputera jest bowiem dołączony voucher z kodem, umożliwiającym nieodpłatne pobranie gry ze strony producenta.

Komputer oferowany jest z systemem Windows 7 Home Premium (w wersji 64-bitowej). Konfigurację uzupełniają m.in. karta sieciowa 1 Gbps, czytnik kart pamięci flash oraz złącze HDMI. W zestawie z urządzeniem nabywca otrzymuje bezprzewodową mysz oraz klawiaturę.

Vobis Digital W7P i5 750 Le Gamer White dostępny jest w sieci sklepów Vobis Digital oraz sklepie internetowym vobis.pl. Cenę urządzenia ustalono na 2999 zł.

Przeczytaj także:   Badanie: Polacy i ich smartfony

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]