19/07/2010

Nowy pendrive JetFlash V95C z kryształkami Swarovskiego

TRANSCEND wprowadza do eleganckiej serii pendrivów V95C nową pamięć o pojemności 16GB. Tak jak pozostałe pendrivy należące do tej rodziny posiada ona kryształek Swarovskiego umieszczony w przedniej części obudowy.

V95C o pojemności 16GB posiada chowaną wtyczkę USB, co chroni przed zgubieniem zatyczki. Wygodę użytkowania zwiększają kompaktowe wymiary urządzenia – V95C jest niezwykle cienki (7,2 mm), a długość i szerokość wynoszą odpowiednio: 40,5 mm i 18,4 mm.

Pojemność 16GB pozwala na przechowywanie 6552 zdjęć (w formacie JPG o rozdzielczości 5 megapikseli) lub 240 minut materiału wideo w jakości High Definition 1080p.

Nowy JetFlash V95C reprezentuje nowoczesną technologię w eleganckim wydaniu. Świadczy o tym nie tylko kryształek Swarovskiego w przednim panelu, ale też geometryczny wzór w kolorze złotym na obudowie. Do urządzenia dołączona jest skórzana smycz ułatwiająca jego transport. Ponadto nowa pamięć flash TRANSCENDA jest także bardzo wytrzymała na uszkodzenia, gdyż jej obudowa została wykonana ze stopu cynku.


Kupując nowego pendriva, użytkownicy mogą pobrać ze strony producenta darmowe oprogramowanie JetFlash elite oferujące narzędzia do backupu i zarządzania przechowywanymi danymi.

Sugerowana cena detaliczna nowego pendriva JetFlash V95C o pojemności 16 GB wynosi 145 zł brutto. Urządzenie objęte jest dożywotnią gwarancją producenta.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...