06/07/2010

Premiera Liebert GXT3 firmy Emerson

Nowy zasilacz bezprzerwowy Liebert GXT3 trafia jeśli chodzi o efektywność energetyczną w potrzeby małych i średnich polskich firm, gdzie optymalizacja kosztów i wysoka wydajność to poszukiwana kombinacja.

Dzięki swoim cechom i funkcjonalności, zasilacz bezprzerwowy (UPS) GXT3 to nowy standard
dla wszystkich, którzy chcą skutecznie chronić swoje urządzenia elektroniczne i sprzęt IT przed szkodliwymi skutkami zakłóceń w przepływie prądu tj. spadki, udary i zaniki napięcia, blackout, przepięcia, zmiany częstotliwości lub zniekształcenia przebiegów.

Odnośnie sprawności i wydajności, Liebert GXT3 to UPS o podwójnej konwersji online, który dzięki swoim parametrom technicznym może gwarantować bezprzerwowe zasilanie sprzętu IT niezależnie od stanu sieci elektrycznej. Wahania, skoki napięcia i okresowe zakłócenia nie wpłyną negatywnie na ciągłość kluczowych operacji biznesowych, a niezawodność systemów IT zostanie zapewniona dzięki pracy urządzeń opartej na idealnych parametrach zasilania.

Ze współczynnikiem mocy wyjściowej na poziomie 0.9, nowy UPS należącej do Emerson Network Power marki Liebert dostarczy więcej mocy do podłączonych odbiorników, i pomoże zwiększyć sprawność energetyczną systemu zasilania.

Kolejną wyróżniającą cechą Liebert GXT3 jest jego wszechstronność. Kompaktowe rozmiary, obrotowy wyświetlacz i opcje konfiguracji, które umożliwia – ustawienie typu rack (poziome) lub typu tower (pionowe) – czynią z niego rozwiązanie pasujące do każdego środowiska IT i mogące być adaptowane do następujących w czasie zmian w architekturze IT.

Dostępny w zakresach mocy od 700 do 3000 VA, Liebert GXT3 stanowi referencyjne rozwiązanie zasilania dla serwerów, urządzeń sieciowych, stacji roboczych i aplikacji VoIP, dedykowane dla małych i średnich polskich firm.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...