26/07/2010

Projektor Vivitek D945VX – znakomity obraz i komunikacja LAN

Nowość, projektor Vivitek D945VX – następca sprawdzonego na polskim rynku Viviteka D940VX – ma gwarantować wyraźny i ostry obraz nawet przy silnym oświetleniu. Projektorem można sterować przez sieć LAN, ma funkcję szybkiego włączania i szybkiego wyłączania, a pobór mocy w trybie stand-by ograniczono do wartości poniżej 1W.

Projektory marki Vivitek oprócz znakomitego stosunku parametrów do ceny, mają gwarantować jakość i nowoczesność z dbałością o wygodę eksploatacji  i ekologię.

Vivitek D945VX jest projektorem instalacyjnym o rozdzielczość XGA w technologii DLP. Jego atutem jest wysoka jasność (4.500 ANSI lumenów) i kontrast (2.400 : 1) gwarantujące ostry i wyraźny obraz nawet przy silnym oświetleniu. Jest wyposażony w funkcję szybkiego włączania i szybkiego wyłączania, port HDMI oraz pozwalający na zdalne sterowanie port RS232 (oprócz RJ45). Instalatorzy i użytkownicy docenią zastosowany w urządzeniu łatwy system wymiany lampy (zdejmowany panel w górnej części obudowy), przydatny zwłaszcza przy instalacjach sufitowych.

Vivitek D945VX posiada sterowanie przez sieć LAN (wejście RJ45). Obejmuje to nie tylko wybór źródła i trybu wyświetlania ale także wysyłaną e-mailem informację zwrotną w przypadku awarii lampy czy przegrzania urządzenia.
Vivitek D945VX, podobnie jak jego poprzednika z pewnością doceni także branża Digital Signage.

Wszystkie modele Vivitek, również nowy D945VX mogą pracować non-stop przez 24h, 7 dni w tygo-dniu.

Projektor jest już dostępny w sieci handlowej ViDiS S.A. Sugerowana cena detaliczna (z VAT): 5499 zł. Gwarancja 3 lata (1 rok na lampę bez limitu godzin).

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...