24/08/2010

90W Slim Universal – kompatybilny z większością notebooków

Huntkey Enterprise Group, jeden z pięciu czołowych dostawców zasilaczy, rozszerza gamę produktów konsumenckich, wprowadzając do oferty najnowszy zasilacz przeznaczony do laptopów z całego świata – model 90W Slim Universal.

Został on stworzony specjalnie z myślą o ludziach biznesu, którzy często podróżują i cenią modne wzornictwo. Wśród jego zalet należy wymienić – praktyczne rozmiary (zaledwie 1,6 cm grubości), niewielką wagę, a także: regulację napięcia, ładowarkę USB 5V oraz uniwersalną kompatybilność z wieloma notebookami.

„Zasilacz do notebooków90W Slim Universal przeznaczony jest dla ludzi biznesu oraz wszystkich, którzy dużo podróżują. Ten produkt wyróżnia się modnym wzornictwem, a przy tym niską wagą i niewielkimi gabarytami, które ograniczą rozmiary toreb komputerowych i ułatwią podróżowanie” –mówiVilla Lee, Product Manager w firmie Huntkey.

W porównaniu do innych zasilaczy, grubość wynosząca zaledwie 1,6 cm jest o połowę mniejsza od normalnej, a niewielkie rozmiary (14,5 cm x 7,15cm x 1,6cm) ułatwiają przenoszenie. Ponadto urządzenie oferuje gniazdo ładowania USB o napięciu 5V, pozwalające w każdych okolicznościach naładować urządzenia takie jak aparaty cyfrowe, odtwarzacze MP3 i MP4, telefony komórkowe, PDA i inne.


„Słowo Universal zawarte w nazwie oznacza znakomitą kompatybilność zasilacza z większością marek notebooków na rynku” – dodaje Villa Lee. Regulacja napięcia w zakresie 15V-20V oraz 10+1 różnych wtyczek gwarantuje lepszą zgodność nie tylko z najpopularniejszymi laptopami, ale także z modelami japońskimi, które mają specjalną regulację napięcia wyjściowego.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...