Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

23/08/2010

Casio Exilim H5

Casio Exilim EX-H5 to 12 megapikseli zamknięte w eleganckiej, kompaktowej obudowie. Wysoka rozdzielczość połączona z szerokokątnym obiektywem powinna pozwolić na uchwycenie nawet trudnych do objęcia krajobrazów. Ponadto, niewielkie gabaryty aparatu sprawiają, że z łatwością włożymy go do każdej kieszeni lub torby.

Należącą do serii H nowość, oprócz 10-krotnego zoomu z mechaniczną stabilizacją obrazu, wyróżnia połączenie stylowego designu z funkcjonalną elegancją. Dopełnieniem całości jest prawie 7-centymetrowy wyświetlacz, zajmujący znaczną część tylnego panelu. Model ten dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych: srebrnym, czarnym oraz czerwonym.

EX-H5 oferuje nagrywanie filmów w rozdzielczości HD. Za rejestrowanie wideo odpowiedzialny jest osobny przycisk, dzięki któremu nic nie jest w stanie umknąć naszej uwadze. Filmowanie rozpoczyna się w ułamku sekundy, co jest szczególnie istotne podczas śledzenia ruchu.

Do dyspozycji użytkownika oddano również szereg funkcji znanych już z innych aparatów marki Casio Exilim. Dostępna jest m.in. zupełnie nowa, rozszerzona funkcja Dynamic Photo, artystyczny tryb BEST SHOT Art Shot oraz możliwość wykonania wirtualnego makijażu.

Aparat Casio Exilim EX-H5 znajduje się już w ofercie rodzimych sklepów. Producent udziela na niego 24-miesięcznej gwarancji, natomiast sugerowana cena detaliczna wynosi 829 PLN brutto.


Panorama Firm pomoże znaleźć strefę kibica

Już 19 czerwca Reprezentacja Polski rozpocznie rywalizację w Mistrzostwach Świata w piłce nożnej meczem z Senegalem. Dla polskich kibiców będzie to doskonała okazja do spotkań i wspólnego wspierania biało-czerwonych. Z myślą o sympatykach futbolu lokalna wyszukiwarka Panorama Firm udostępniła wykaz miejsc, w których będzie można grupowo oglądać transmisje z meczów. Co istotne, właściciele lub zarządcy […]

65 miliardów dolarów na Big Data

SNS Telecom & IT, firma doradcza badająca globalne rynki, szacuje, że do końca 2018 roku inwestycje w Big Data wyniosą 65 miliardów dolarów. W raporcie “Big Data Market: 2018 – 2030 – Opportunities, Challenges, Strategies, Industry Verticals & Forecasts” opracowanym przez SNS Telecom & IT, stwierdza się, że mimo wyzwań związanych z ochroną prywatności i […]

Kim są użytkownicy social media w Polsce?

NapoleonCat – platforma do zarządzania komunikacją w social media – postanowiła przeanalizować udział procentowy osób korzystających z największych platform społecznościowych w Polsce. Pod lupę wzięto użytkowników Facebooka, Instagrama oraz Messengera. Kim są osoby korzystające z tych serwisów? Niekwestionowanym liderem wśród mediów społecznościowych w Polsce jest Facebook. Obecnie korzysta z niego 16,3 mln osób powyżej trzynastego […]

Techcity na Facebooku