Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

11/08/2010

Huntkey oficjalnie wprowadza do sprzedaży zasilacze z serii X7

Firma Huntkey Enterprise Group, jeden z pięciu czołowych dostawców zasilaczy, oficjalnie wprowadziła na światowy rynek produkty z serii X7. Seria ta skupia się na produktach wyższej klasy, w tym na modelach o mocy 800 i 900 W, które oferują użytkownikom optymalne rozwiązania — „nie mniej, nie więcej”.

Oznacza to, że zasilacze firmy Huntkey dostarczają ilość mocy adekwatną do potrzeb gospodarstwa domowego.

– Użytkownicy mogą dziś znaleźć na rynku zasilacze 1000 i 1200 W. Pytanie, czy większość z nich potrzebuje tak dużej mocy? Czy korzystają z najodpowiedniejszych produktów? To pytanie, które często sobie zadajemy — twierdzi Alva Li, dyrektor ds. globalnego marketingu w Huntkey Enterprise Group. — Po przeprowadzeniu wielu badań doszliśmy do wniosku, że modele o mocy 800-900 W wystarczają do zasilania konfiguracji urządzeń wyższej klasy. Zgodnie z tymi ustaleniami inżynierowie Huntkey opracowali serię X7, która działa wydajnie i cicho. Jest to możliwe dzięki dwóm zaawansowanym technologiom — korekcji współczynnika mocy (PFC) z przeplotem oraz pełnemu mostkowaniu z przesunięciem fazowym. Nowy zasilacz 900 W może osiągnąć 90-procentową sprawność przy typowym obciążeniu. Ponadto tej wysokiej jakości towarzyszy przystępna cena.

Nowe produkty Huntkey z serii X7 będą dostępne na światowym rynku od września b.r.

Przeczytaj także:   Hub USB 3.0 od Buffalo

Strajk kobiet – najlepsze zdjęcia z sieci

Zapraszamy Was do galerii najlepszych zdjęć związanych ze strajkiem kobiet, na jakie trafiliśmy w sieci. Jeśli macie swoje propozycje, przysyłajcie na nasz redakcyjny adres: redakcja@techcity.pl. Kobiety, jesteśmy z Wami!!! A teraz zapraszamy na “Strajk kobiet – najlepsze zdjęcia z sieci”. Strajk kobiet – najlepsze memy. (RED – Strajk kobiet-memy) Przeczytaj także:   Hub USB 3.0 […]

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

Techcity na Facebooku