02/08/2010

Iomega wprowadza letnie ceny dla dysków eGo

W środku upalnego lata firma Iomega  wprowadza na polskim rynku nowy cennik dysków przenośnych oraz desktop. Nowe ceny obowiązują z dniem 3 sierpnia 2010 r.

W zależności od pojemności oraz modelu ceny dysków topnieją odpowiednio:
– dyski Iomega serii portable 500 GB –  obniżka cen na poziomie – 5%
– dyski Iomega serii desktop oraz portable  2TB – obniżka cen na poziomie -12%
– dyski  Iomega serii desktop 4TB – obniżka cen na poziomie -10%.

Wszystkie dyski Iomega eGo zawierają darmowe oprogramowanie Iomega Protection Suite służące do archiwizacji, ochrony antywirusowej zdjęć, filmów, muzyki i innych plików.  Iomega Protection Suite zawiera:
–    12-miesięczną subskrypcję oprogramowania Trend Micro™ Internet Security dla PC lub Trend Micro™ Smart Surfing dla Mac.
–    Iomega QuikProtect: oprogramowanie do archiwizacji na poziomie plików na dyski twarde i sieciowe urządzenia typu NAS (do notebooków i komputerów biurkowych Windows i Mac).
–    Oprogramowanie Retrospect® Express: do archiwizacji danych, aplikacji i ustawień (do notebooków i komputerów biurkowych Windows i Mac).
–    MozyHome™ Online Backup service: internetowa usługa darmowej archiwizacji 2GB danych (nielimitowana przestrzeń na archiwum za 4,95 USD/miesiąc).  Serwis MozyHome Online pozwala odtworzyć najistotniejsze dane z dowolnego komputera z dostępem do Internetu z dowolnego miejsca na świecie.
Wszystkie programy pakietu Iomega Protection Suite można łatwo pobrać na dyski Iomega z Internetu.

Przykładowe ceny wybranych dysków Iomega dla użytkownika końcowego:
–    Iomega eGo Desktop Hard Drive, Mac Edition, FW800/USB 2.0, 1.0TB (SKU:34795) – 559 PLN  brutto
–    Iomega Professional Hard Drive eSATA/USB 2.0, 2.0TB (SKU:34528) – 799 PLN brutto
–    Iomega eGo Encrypt Plus Portable Hard Drive USB 2.0, 500GB (SKU:34514) – 440 PLN brutto
–    Iomega eGo BlackBelt Portable Hard Drive, USB 2.0, 500GB (SKU:34902) – 399 PLN brutto
–    Iomega eGo Portable Hard Drive, USB 3.0, 500GB (SKU:34989) – 419 PLN brutto
–    Iomega eGo Helium Portable Hard Drive, USB 2.0, 500GB (SKU: 34709 ) – 360 PLN brutto.

Nowe ceny obowiązują z dniem 3 sierpnia 2010 r.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...