Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

02/08/2010

Iomega wprowadza letnie ceny dla dysków eGo

W środku upalnego lata firma Iomega  wprowadza na polskim rynku nowy cennik dysków przenośnych oraz desktop. Nowe ceny obowiązują z dniem 3 sierpnia 2010 r.

W zależności od pojemności oraz modelu ceny dysków topnieją odpowiednio:
– dyski Iomega serii portable 500 GB –  obniżka cen na poziomie – 5%
– dyski Iomega serii desktop oraz portable  2TB – obniżka cen na poziomie -12%
– dyski  Iomega serii desktop 4TB – obniżka cen na poziomie -10%.

Wszystkie dyski Iomega eGo zawierają darmowe oprogramowanie Iomega Protection Suite służące do archiwizacji, ochrony antywirusowej zdjęć, filmów, muzyki i innych plików.  Iomega Protection Suite zawiera:
–    12-miesięczną subskrypcję oprogramowania Trend Micro™ Internet Security dla PC lub Trend Micro™ Smart Surfing dla Mac.
–    Iomega QuikProtect: oprogramowanie do archiwizacji na poziomie plików na dyski twarde i sieciowe urządzenia typu NAS (do notebooków i komputerów biurkowych Windows i Mac).
–    Oprogramowanie Retrospect® Express: do archiwizacji danych, aplikacji i ustawień (do notebooków i komputerów biurkowych Windows i Mac).
–    MozyHome™ Online Backup service: internetowa usługa darmowej archiwizacji 2GB danych (nielimitowana przestrzeń na archiwum za 4,95 USD/miesiąc).  Serwis MozyHome Online pozwala odtworzyć najistotniejsze dane z dowolnego komputera z dostępem do Internetu z dowolnego miejsca na świecie.
Wszystkie programy pakietu Iomega Protection Suite można łatwo pobrać na dyski Iomega z Internetu.

Przykładowe ceny wybranych dysków Iomega dla użytkownika końcowego:
–    Iomega eGo Desktop Hard Drive, Mac Edition, FW800/USB 2.0, 1.0TB (SKU:34795) – 559 PLN  brutto
–    Iomega Professional Hard Drive eSATA/USB 2.0, 2.0TB (SKU:34528) – 799 PLN brutto
–    Iomega eGo Encrypt Plus Portable Hard Drive USB 2.0, 500GB (SKU:34514) – 440 PLN brutto
–    Iomega eGo BlackBelt Portable Hard Drive, USB 2.0, 500GB (SKU:34902) – 399 PLN brutto
–    Iomega eGo Portable Hard Drive, USB 3.0, 500GB (SKU:34989) – 419 PLN brutto
–    Iomega eGo Helium Portable Hard Drive, USB 2.0, 500GB (SKU: 34709 ) – 360 PLN brutto.

Przeczytaj także:   BenQ MP525P – kolejny ekonomiczny i ekologiczny projektor

Nowe ceny obowiązują z dniem 3 sierpnia 2010 r.


Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku