Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

08/08/2010

Mobilna myszka od Icon7

Firma Icon7 przedstawia nową myszkę – S220 Wireless Optical przeznaczoną dla użytkowników przenośnych komputerów. Nowy model oferuje chowany nanoodbiornik oraz stylowy wygląd z możliwością wyboru pokrywy z dwóch dostępnych w zestawie – srebrnej i brązowej.

Icon7 S220 komunikuje się z komputerem na zabezpieczonej częstotliwości 2,4 GHz. Myszka automatycznie wykrywa zakłócenia i niweluje je, aby zapewnić nieprzerwaną pracę. Myszka posiada antypoślizgowe gumowe wykończenie, dzięki czemu nie wyślizguje się z dłoni, nawet podczas długotrwałego używania.


Technologia EnergyMax znacznie wydłuża czas pracy myszy – nawet do pięciu miesięcy na jednej baterii AA. Niski stan baterii jest sygnalizowany przez diodę, dlatego nagłe rozładowanie baterii nigdy nie zaskoczy użytkownika myszy.
Myszkę Icon7 wyposażono w wysokiej jakości czujnik optyczny o czułości 1000 dpi pozwalającej na pracę z wysoką precyzją na prawie każdej powierzchni.

Sugerowana cena myszki Icon7 S220 wynosi 69 zł brutto. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Przeczytaj także:   CYFRA+ MULTIROOM – dwa telewizory przy jednym abonamencie

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku