19/08/2010

Nowe wielofunkcyjne urządzenia laserowe Canon i-SENSYS

Firma Canon zaprezentowała sześć nowych, czarno-białych urządzeń wielofunkcyjnych i-SENSYS z serii MF4400 i MF4500. Modele, przeznaczone dla użytkowników indywidualnych oraz małych grup roboczych, to jedne z najszybszych i najbardziej ekonomicznych urządzeń wielofunkcyjnych.

Modele z serii i-SENSYS MF4400 posiadające czarne, kompaktowe obudowy, idealnie nadają się do środowisk, w których potrzebne jest łatwe w użyciu, monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne. i-SENSYS MF4410 oraz i-SENSYS MF4430 umożliwiają drukowanie, kopiowanie i skanowanie, a i-SENSYS MF4450 także faksowanie. Ponadto i-SENSYS MF4430 oraz i-SENSYS MF4450 są wyposażone w automatyczne podajniki dokumentów (ADF), pozwalające kopiować wiele oryginałów jednocześnie.

Bardziej zaawansowana seria i-SENSYS MF4500 utrzymana w eleganckiej czarno-białej stylistyce, pomaga małym i domowym biurom ograniczyć zużycie papieru i obniżyć koszt druku dzięki dodatkowym funkcjom, takim jak automatyczny druk dwustronny. Wszystkie urządzenia z serii i-SENSYS MF4500 oferują funkcje drukowania, kopiowania, skanowania oraz faksowania. i-SENSYS MF4570dn i i-SENSYS MF4580dn pracują w sieci, pozwalając małym grupom roboczym na współdzielenie urządzeń. Model i-SENSYS MF4580dn jest również wyposażony w dupleksowy podajnik ADF do dwustronnego skanowania, kopiowania i faksowania.

Nowe urządzenia oferują bezobsługowe wkłady z tonerem typu „wszystko w jednym” (All-in-One), prosty proces skanowania, a także nowy, ulepszony, 5-wierszowy ekran LCD, który zapewnia łatwiejszy dostęp do kluczowych informacji i funkcji.

Wszystkie modele umożliwiają szybkie skanowanie w kolorze. Zeskanowaną dokumentację można dystrybuować przez e-mail, zapisywać w formacie PDF lub wysyłać do innej aplikacji w minimalnej liczbie kroków. Ponadto praca w sieci w modeli i-SENSYS MF4570dn i i-SENSYS MF4580dn oznacza, że wielu użytkowników grupy roboczej może wykorzystać program MF Toolbox, aby uzyskać dostęp do funkcji szybkiego skanowania.

Obie serie zapewniają dużą szybkość druku — modele i-SENSYS MF4400 drukują 23 strony na minutę, a modele i-SENSYS MF4500 — 25 stron na minutę. Wysoka rozdzielczość 1200 x 600 dpi zapewnia wyższą szczegółowość drukowanych dokumentów.

Serie Canon i-SENSYS MF4400 i MF4500 będą dostępne w całej Europie od 1 listopada 2010 roku.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...