27/08/2010

Odtwarzacz ZEN MX i ZEN Style Woodstock Limited Edition

Creative Technology we współpracy z Jerzym Owsiakiem i Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przedstawił limitowaną edycję WOODSTOCK dla odtwarzaczy multimedialnych z serii ZEN MX oraz ZEN Style.

Produkty, które dostępne będą wyłącznie na polskim rynku, posiadają specjalnie na tę okazję zaprojektowane opakowania. Pudełko, w które został zapakowany odtwarzacz Zen MX jest pokryte wyjątkową grafiką towarzyszącą fanom Przystanku Woodstock na każdym kroku: od plakatów po wykończenie graficzne sceny i jest małym dziełem sztuki samym w sobie.

Natomiast kartonik mieszczący w sobie odtwarzacz Zen Style przedstawia  logo Przystanku Woodstock wpisane w tęczową pacyfkę symbolizującą wszystko co dobre niesie za sobą Rock’N Roll. Oba odtwarzacze mają na obudowach nadrukowane specjalnie zaprojektowane logotypy Przystanku Woodstock, co nadaje im dodatkową wartość kolekcjonerską.

ZEN MX posiada wiele funkcji zamkniętych w stylowej, przenośnej formie — niewielkie rozmiary, wyraźny 2,5-calowy ekran, szeroki wachlarz obsługiwanych formatów. Dodatkowo do pamięci odtwarzacza ZEN MX Woodstock wgrany jest obszerny, 30-minutowy fragment koncertu, który zachwycił półmilionową publiczność w czasie XV Przystanku Woodstock.


Z kolei do pamięci odtwarzacza ZEN Style 100 Woodstock oprócz pamiątkowego opakowania wgrano do pamięci najpiękniejsze fragmenty koncertów zespołu Voo Voo  z lat 2004-2009.

Właściwości odtwarzacza ZEN MX Woodstock Edition:

  • Jasny, kolorowy wyświetlacz TFT; 2,5 cala;
  • Obsługa wielu formatów ((MP3/WMA/AUDIBLE 4)
  • Pojemność pamięci: 8 GB;
  • Zegar i budzik, dyktafon oraz Radio FM
  • Gniazdo na kartę SD

Właściwości odtwarzacza ZEN Style 100 Woodstock Edition:

  • Jasny wyświetlacz TFT; 1.8 cala (4,75 cm);
  • Odtwarzanie do 32 godzin muzyki (dla plików mp3, 128 kbps);
  • Pojemność pamięci: 8 GB;
  • Budzik, kalendarz i dyktafon;

Przenośne odtwarzacze multimedialne ZEN MX Woodstock i ZEN Style 100 Woodstock dostępne są w wersji o pojemności 8 GB w sklepach na terenie całej Polski.

Sugerowana cena detaliczna modelu wynosi odpowiednio 329 zł oraz 299 zł

Udostępnij ten artykuł...

W Polsce działa 51 000 e-sklepów

W połowie września liczba e-sklepów zarejestrowanych w Polsce wyniosła 51 tysięcy. Jednak 75% z nich znajduje się w złej lub bardzo złej sytuacji finansowej. Dużym problemem w e-commerce jest porzucanie koszyków przez klientów – robi tak aż 70 proc. Polaków. Liczba sklepów internetowych w Polsce niezmiennie rośnie, a w ciągu ostatnich trzech lat wzrost ten […]

Udostępnij ten artykuł...

AliExpress: aplikacja dla Polaków będzie lepsza

AliExpress aplikacja – zmiany AliExpress ogłosił, że uruchomi aktualizację polskiej aplikacji przed nadchodzącym szczytowym sezonem sprzedaży. Platforma zaoferuje wybór najlepiej sprzedających się produktów w cenach już od 1 zł z darmową wysyłką. Polscy użytkownicy będą mogli również skorzystać z oferty Łączonej Dostawy, dostępnej dla wybranych produktów, z gwarantowaną 15-dniową dostawą. Platforma zobowiązała się również do […]

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...