Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

17/08/2010

Tablet MSI WindPad 100

Kilka miesięcy po zaprezentowaniu tabletu WindPad 100, firma MSI ujawniła więcej szczegółów dotyczących danych technicznych.

Urządzenie wyposażono w procesor Intel Atom Z530, 2GB pamięci RAM DDR3, dysk twardy o dużej pojemności (opcjonalnie dysk SSD), 10,1-calwoy wyświetlacz dotykowy z obsługą multi-touch, kamerę internetową 1.3 Mpix, czytnik kart pamięci, HDMI, Wi-Fi 802.11b/g/n, Bluetooth oraz 3G. System operacyjny to Windows 7.

Źródło: PCLaunches

Przeczytaj także:   Sweex: karty sieciowe do zadań specjalnych

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku