Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

03/08/2010

VERBATIM – nowe płyty Blu-ray

Nowe nośniki Blue-ray firmy Verbatim oferują 25 GB pojemności przy 6x prędkości zapisu oraz dużą powierzchnię do nadruku, która pozwala nadać płycie osobisty charakter lub opatrzyć ją etykietą. Idealnie nadaje się do nagrywania filmów w rozdzielczości HD, tworzenia kopii zapasowych dużych ilości danych oraz długotrwałego przechowywania plików, w tym fotografii i filmów.

Nośniki Blu-ray, wykorzystywane do zapisu i archiwizacji danych, stają się bardziej atrakcyjne z punktu widzenia konsumentów – zarówno w domu, jak i w pracy.  Firma Verbatim wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów z płytą Blu-ray BD-R 25GB 6x Printable, która oferuje do 5 razy większą pojemność niż płyta DVD-R, gwarantując niezawodne, bezpieczne i długotrwałe przechowywanie danych – od domowych zdjęć i filmów, po dokumenty biurowe. Nagranie pełnej płyty trwa niecałe 15 minut, a specjalna powierzchnia umożliwia jej pełne zadrukowanie aż do wewnętrznego otworu (22–117 mm).

•    Pojemność 25 GB, czyli do 5 razy większa niż w przypadku standardowej płyty DVD-R, odpowiednik 4800 zdjęć o wielkości 5 MB
•    Powłoka ochronna Hard Coat
•    Długa żywotność archiwizowania
•    Nieorganiczna warstwa nagrywalna MABL, która zapewnia optymalną jakość zapisu danych
•    Doskonała jakość odtwarzania danych
•    Możliwość zadrukowania powierzchni do wewnętrznego otworu dysku (22–117 mm), pełny zakres druku atramentowego

W dyskach BD-R 6x i BD-R DL wykorzystano nowo opracowaną, nieorganiczną warstwę nagrywalną MABL. Jest to opatentowana technologia, która zapewnia optymalną jakość nagrywania, długą żywotność archiwizowania oraz doskonałą jakość odtwarzania. Sprawdzona technologia produkcji i doświadczenie firmy Verbatim gwarantują optymalny zapis na każdym dysku Blu-ray. Podobnie jak wszystkie nośniki CD, DVD i Blu-ray firmy Verbatim, również te płyty objęte są dożywotnią gwarancją.

Technologia Hard CoatTM firmy Verbatim – specjalna warstwa zabezpieczająca powierzchnię nośnika przed uszkodzeniem – chroni płytę przed zarysowaniem, śladami palców i kurzem, co pozwala uniknąć błędów nagrywania i odtwarzania danych.

Przeczytaj także:   GIGABYTE GA-P67A-D3-B3 - nowoczesna płyta główna

Nowa płyta Verbatim Blu-ray BD-R 25GB 6x Printable jest już dostępna w sprzedaży w opakowaniu jewel case- 10 sztuk za 175 zł.


Strajk kobiet – najlepsze memy

Zapraszamy Was do galerii najlepszych memów związanych ze strajkiem kobiet. Jeśli macie swoje propozycje memów, przysyłajcie na nasz redakcyjny adres: redakcja@techcity.pl. Kobiety, jesteśmy z Wami!!! A teraz zapraszamy na “Strajk kobiet – najlepsze memy”. Strajk kobiet – najlepsze memy. (RED – Strajk kobiet-memy) Przeczytaj także:   Futerał na MacBooka z włókna węglowego

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

Techcity na Facebooku