08/09/2010

HAF 912 Advanced – przyszłość obudów dla graczy

HAF 912 Advanced ma być konstrukcją bezkompromisową, kolejnym krokiem w kierunku idealnej obudowy dla graczy. Niezależnie czy szukasz niedrogiego rozwiązania dla graczy, czy wysokiej jakości obudowy, świetnie przystosowanej do wodnego chłodzenia – Haf 912 Advanced ma być modelem dla Ciebie.

HAF 912 Advanced to znakomite możliwości rozbudowy zestawu – cztery zatoki 5,25”, sześć 3,5” i dwie 2,5”, a to wszystko w standardowej konfiguracji, do tego dołączone do obudowy adaptery 5,25” do 3,5” i 3,5” do 2,5”. Komora, która mieści do 4 dysków 3,5” może być obracana pod kontem 90 stopni, lub całkowicie zdemontowana, żeby zrobić miejsce dla kart graficznych dłuższych niż 320mm. Umieszczona na spodzie obudowy przegroda na dyski 2,5” może być zamontowana na górnej ściance przegrody 3’5”. Dzięki takiemu, modularnemu podejściu do projektu obudowy użytkownik ma wyjątkową wolność w dostosowaniu zestawu do swoich potrzeb.


W żadnym innym komputerze przepływ powietrza nie jest aż tak ważny jak w zestawie dla gracza. HAF 912 Advanced został zaprojektowany by jak najbardziej zniwelować nieład wewnątrz obudowy i umożliwić jak płyny przepływ powietrza. Dzięki zwiększonej przestrzeni między miejscem na płytę główną a bocznym panelem obudowy uzyskano dodatkową przestrzeń na okablowanie. Dodatkowo, dla ułatwienia utrzymania czystości i porządku w obudowie zastosowano wyjmowane filtry przeciw-kurzowe oraz ulepszono możliwości zarządzania okablowaniem.


HAF 912 Advanced został wyposażony w wentylator 200mm, zamontowany w przednim panelu obudowy i podświetlony na czerwono diodą LED. Przewidziano również miejsce, w górnej części obudowy, na zamontowanie dodatkowego wentylatora 200mm oraz opcjonalne wentylatory 120 lub 140mm na bocznym panelu. HAF 912 Advanced został również przystosowany do montażu wodnego chłodzenia.


The HAF 912 Advanced został zaprojektowany by spełnić wymagania użytkowników, którzy oczekują ponadprzeciętnych rozwiązań i jakości, a przy zachowaniu tych cech pozostał konstrukcją na każdą kieszeń. Sprzedaż HAF 912 Advanced w Polsce rozpocznie się we wrześniu, a oficjalna cena detaliczna będzie wynosić 320 PLN brutto.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...