26/09/2010

Laptop Lenovo IdeaPad Y560 z certyfikatem Cybersportu

Najnowszy multimedialny notebook Lenovo IdeaPad Y560 otrzymał Złoty Certyfikat zespołu Cybersport, organizatora jednej z największych i najprężniej rozwijających się lig sportów elektronicznych w Polsce.

Certyfikacja poświadcza, że urządzenie mobilne Lenovo zostało zaprojektowane tak, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających graczy.

Notebook został przetestowany przez zespół Cybersport i będzie promowany w środowisku graczy przez Łukasza ‘LUq’ Wnęka, wielokrotnego Mistrza Świata gry Counter-Strike 1.6, jednego z najbardziej utalentowanych polskich graczy tej produkcji komputerowej.

Właściwości oraz cechy charakterystyczne laptopa Lenovo IdeaPad Y560 w tym m.in. wydajność procesora i karty graficznej zostały poddane skrupulatnym testom, które na łamach strony internetowej Ligi Cybersport zaprezentowano w formie wyczerpującej recenzji.

Warto również dodać, że uczestnicy imprezy LAN’owej Games Festival Łódź 2010, która odbędzie się w dniach 1-3 października 2010 r. będą mieli okazję poznać możliwości i sami ocenić walory komputera Lenvo IdeaPad Y560.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...