22/09/2010

TRANSCEND: rozbuduj przenośną bibliotekę z kartami pamięci SD

TRANSCEND prezentuje pełną linię kart pamięci SD/SDHC i microSD/microSDHC, pozwalających użytkownikom czytników eBooków na rozszerzenie pamięci i przechowywanie w podręcznych bibliotekach jeszcze większej ilości ulubionych pozycji.

Większość czytników eBooków zawiera gniazda rozszerzające, które pozwalają użytkownikom na zwiększenie dostępnej pamięci. Może ona zostać zwiększona przez zewnętrzne urządzenia magazynujące, takie jak USB, CF i karty MMC. Najpopularniejszym jednak sposobem zwiększenia pojemności wbudowanej pamięci są karty SD/SDHC i microSD/microSDHC.

Linia kart pamięci SD firmy TRANSCEND zawiera karty SD/SDHC o pojemności do 32GB i karty  microSD/microSDHC o pojemności do 16GB,  zapewniające wielbicielom eBooków niemal nieograniczone możliwości w korzystaniu z posiadanej biblioteki elektronicznych książek.

Karty pamięci TRANSCEND SD i SDHC  wielkości znaczka pocztowego znajdują zastosowanie w wielu cyfrowych produktach, jak przenośne odtwarzacze muzyki, telefony komórkowe, notebooki, cyfrowe aparaty fotograficzne, kamery video, smartfony, nawigacje GPS czy czytniki eBooków. Oprócz kart SD, o pojemności  od 512MB do 2GB,  TRANSCEND posiada w swojej ofercie także karty SDHC o pojemności do 32GB, zapewniając więcej niż wystarczającą pojemność do przechowywania tysięcy tekstów elektronicznych.

Podobnie jak karty pamięci SD i SDHC, tak i  karty microSD/microSDHC są oferowane w wersjach z różnymi pojemnościami. Są to jednak karty o 90% mniejsze niż pełnowymiarowe karty SD, co czyni z nich idealną propozycję dla ultra-kompaktowych urządzeń przenośnych, takich jak telefony komórkowe i czytniki eBooków. Karty microSD/microSDHC są dostępne w wersjach o pojemności do 16GB i są najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem w celu zwiększenia wbudowanej w czytniku eBooka pamięci.

Przewidywana cena detaliczna karty SDHC Class 10 o pojemności 32 GB wynosi 333 zł brutto, karty SD o pojemności 2 GB wynosi 22,50 zł brutto, karty microSD o pojemności 2GB wynosi 21 zł brutto, karty microSDHC Class 6 o pojemności 16GB – 250 zł brutto. Wszystkie karty SD firmy TRANSCEND objęte zostały dożywotnią gwarancją producenta.

Przeczytaj także:   Adventure Time Game Wizard - zaprojektuj własną grę wideo

W jaki sposób działa VPN?

Korzystając z Internetu pewnie nie raz słyszałeś określenie sieci VPN. Te trzy literki mogą być dla Ciebie znane, ponieważ sam korzystasz z tego typu usług. Jeśli jednak skrót ten obił Ci się o uszy i nie masz pojęcia co one oznaczają to świetnie trafiłeś! W poniższym artykule dowiesz się czym jest sieć VPN, do czego […]

Przed czym uchroni Twój biznes dobra firma rekrutacyjna w Krakowie?

Krakowscy pracodawcy w ostatnich latach mieli bardzo poważne problemy ze znalezieniem odpowiednich pracowników. Sytuacja wcale nie poprawiła się wraz z wybuchem pandemii – Polska nadal ma drugi najniższy wskaźnik bezrobocia w Unii Europejskiej, natomiast Kraków należy pod tym względem do czołówki polskich miast. To dostateczny argument przemawiający za tym, aby przy uzupełnianiu wakatów korzystać ze […]

Epidemia i śmiercionośne wirusy w CDA Premium

Minął rok odkąd po świecie rozlała się epidemia wirusa SARS-CoV-2, a my mamy uczucie deja vu. Rządy większości krajów europejskich przywracają obostrzenia, wraca w mniejszym lub większym stopniu znany z ubiegłego roku lockdown, wracają wątpliwości. Wiele osób sięga w takiej sytuacji po filmy nawiązujące do postapokaliptycznych wizji z „tajemniczym wirusem” w tle. Jedni, bo lubią […]