15/09/2010

Vobis: kup telewizor Samsung 3D a mniejszy dostaniesz za 1 zł

Vobis przygotowała interesującą propozycję dla osób zainteresowanych kupnem telewizora 3D. W ramach promocji każdy, kto kupi 40- lub 46-calowy telewizor 3D LED firmy Samsung, będzie mógł za 1 zł dokupić do niego model z mniejszym ekranem, który świetnie sprawdzi się np. w kuchni, sypialni lub pokoju dziecka.

Promocja dotyczy dwóch modeli wyświetlających obraz w formacie Full HD – Samsung UE40C8000 oraz Samsung UE46C8000. Są to jedne z najbardziej zaawansowanych telewizorów LCD na rynku. Urządzenia wyposażone są w doskonałe, podświetlone diodami LED, ekrany LCD, system HyperReal Engine oraz obsługę technologii 3D, dzięki której użytkownicy mogą się cieszyć w pełni trójwymiarowym obrazem.
Technologia 3D przebojem wdziera się do świata elektronicznej rozrywki – na rynku pojawia się coraz więcej filmów i programów przygotowanych do emisji w tym formacie. I właściwie trudno się dziwić temu zjawisku, bo 3D oferuje widzom zupełnie nową jakość doznań wizualnych. Dzięki telewizorom 3D można doświadczyć w domu efektów, które do niedawna dostępne były wyłącznie w nowoczesnych salach kinowych.

Oba modele oddają do dyspozycji użytkownika funkcję Internet@TV, umożliwiającą m.in. przeglądanie stron WWW na ekranie telewizora. Co więcej, telewizory mogą też pełnić funkcję odtwarzacza plików multimedialnych (m.in. filmy w formacie .avi, muzyka, zdjęcia) oraz cyfrowej nagrywarki wideo – wystarczy podłączyć do nich dowolny nośnik USB (np. pendrive’a lub zewnętrzny dysk).


Samsung UE40C8000 i Samsung UE46C8000 wyposażone są w ekrany o przekątnych, odpowiednio, 40 i 46″. Oba modele mają po 4 porty HDMI, 2 złącza USB, zaś wyświetlany przez nie obraz jest odświeżany z częstotliwością 200 Hz. Ceny urządzeń ustalono na 6 499 zł za model UE40C8000 i 8 399 zł za model UE46C8000.

Ale to nie wszystko, bo Vobis przygotował dla swoich klientów wyjątkowo atrakcyjną ofertę. Teraz w ramach promocji każdy nabywca opisanych powyżej modeli może za 1 zł dokupić drugi telewizor. Osoby, które zdecydują się na model 40-calowy, będą mogły wybrać telewizor 22″ (Samsung UE22C4000), zaś nabywcy modelu z ekranem 46″ – odbiornik 26″ (UE26C4000). Standardowa cena dostępnych w promocji telewizorów za złotówkę to, odpowiednio, 1 559 i 1 749 zł.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...