28/09/2010

Zaawansowane wzmacniacze samochodowe BLOW

BLOW wprowadza do sprzedaży serię wzmacniaczy samochodowych serii BLOW ZR (250A/350A/450A). Wzmacniacze mają charakteryzować się wysoką jakością wykonania i niezawodnością. Urządzenia umożliwiają ciągłą regulację tonów niskich, dzięki czemu zapewniają dokładne zestrojenie z wykorzystywanym zestawem car audio.

Wszystkie modele serii  BLOW ZR wykorzystują system szybkiej redukcji szumów i umożliwiają jednoczesną obsługę subwoofera i głośników zewnętrznych. Zaawansowany system zabezpieczeń chroni sprzęt przed przegrzaniem, przeciążeniem lub zwarciem, zaś funkcja włączania ze zwłoką chroni głośniki przed uszkodzeniem. Obudowa wyposażona jest w pozłacane złącza RCA i wyprowadzenia. Wzmacniacze pracują w zakresie częstotliwości 20-20000 hz, a stosunek sygnału do szumu wynosi 90 db.

BLOW ZR250A  w standardzie działa jako wzmacniacz stereo (dwukanałowy) o mocy 2×50 W lub 2×90 W, w zależności od rezystancji wyjścia. Wzmacniacz zbudowany jest na układach scalonych MOSFET, co umożliwia podłączenie wzmacniacza w trybie jednokanałowym (mono),  uzyskując tym samym moc150W. Można podłączyć do niego dużej mocy kolumny lub głośnik niskotonowy. Odpowiednie dobrane ustawienia przełącznika FILTR eliminują konieczność stosowania zwrotnic.

BLOW ZR350A wzmacniacz zawiera dwa standardowe kanały o mocy 2×50 W lub 2x 90W i dodatkowo oddzielny kanał do podłączenia głośnika niskotonowego o mocy 150W lub 260 W, w zależności od rezystancji. Wzmacniacz można również mostkować uzyskując konfigurację jednego kanału do podłączenia głośnika niskotonowego (subwoofera) oraz jednego kanału pracującego w pełnym zakresie. Do kanału mostkowanego można podłączyć głośnik lub kolumnę o mocy 100W dla 4Ohm lub 160-180 W dla 2 Ohm, a nawet subwoofer wyposażony w zwrotnicę. Kanał przeznaczony do głośnika niskotonowego posiada filtr dolnoprzepustowy. W trybie filtracji nie wymagana jest zwrotnica subwoofera.

BLOW ZR450A, wzmacniacz zawiera cztery niezależne kanały z możliwością ustawiania filtrów górno- i dolno- przepustowych dla pary kanałów o mocy 4×50 W lub 4x 90W. Sąsiednie skrajne pary kanałów można podłączać w schemacie mostek, co podnosi moc wzmacniacza dla mostkowanych kanałów. W takim trybie wzmacniacz dysponuje dwoma niezależnymi kanałami stereo o mocy 2×150 W.

BLOW ZR to najwyższej jakości sprzęt spełniający oczekiwania wymagających użytkowników. Seria  ZR dostępna jest na rynku polskim od września 2010 r., odpowiednio w cenie:
–    BLOW ZR 250A – 220 PLN brutto
–    BLOW ZR 350A – 281 PLN brutto
–    BLOW ZR 450A – 289 PLN brutto.
Urządzenia objęte są 2 letnią gwarancją.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...