14/10/2010

CoolerMaster NotePal U3 – jesienne ochłodzenie

Cooler Master do zestawu cienkich podstawek chłodzących do notebooków z serii U dołączył właśnie nowy model. “U3” przeznaczony jest do urządzeń o przekątnej ekranu 17”-19”.

U3 odziedziczył wszystkie cechy starszego modelu U2: aluminiową obudowę, ergonomiczny kształt oraz niewielką wagę i niezwykle cienką budowę, znacznie ułatwiające przenoszenie. Wyposażony został dodatkowo, w 3 wentylatory z możliwością kontroli prędkości, których umiejscowienie na podstawce może być dostosowane w zależności od miejsca w którym znajdują się procesor, karta graficzna oraz dysk twardy, czyli elementy notebooka najbardziej narażone na przegrzanie. Montowanie wentylatorów odbywa się za pomocą zatrzasków, pozwalając na łatwe przemieszczenie w najbardziej odpowiednie miejsce.

Główne cechy NotePal U3:

– Zbudowany z czystego, elegancko zdobionego aluminium z wydrążonymi na całej powierzchni otworami, dla lepszej cyrkulacji powietrza.

– Łatwy w przechowywaniu. Wyposażony w dodatkowy, elastyczny pasek zabezpieczający, może stanowić dodatkowe, pancerne zabezpieczenie dla notebooka w podróży.

– Wyposażony w szeroką, antypoślizgową nakładkę, pozwalającą na wygodną pracę na każdej powierzchni.

– Zewnętrzny wentylator 3w1, zasilany jest przez pojedynczy port USB. Każdy z wentylatorów, może być dowolnie przemieszczany na powierzchni podstawki.

– Kontrolka prędkości wentylatorów w postaci zatrzasku, dowolnie umieszczanego na boku urządzenia.

Produkt w sugerowanej cenie 120 PLN brutto, trafi do sprzedaży w Polsce w październiku.

Przeczytaj także:   Na lotnisku w Warszawie jest 3000 gniazdek

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]