21/10/2010

Duży kaliber – COWON X7 120GB i 160GB

Już z początkiem listopada Polscy klienci jako jedni z pierwszych na świecie będą mogli nabyć, najnowszy produkt marki Cowon , zapowiadany już od dawna jako następca modelu X5.

Cowon X7 to twardo dyskowy odtwarzacz o dużej pojemności skierowany dla tych, którzy nie maja ochoty na ciągłe kopiowanie muzyki/filmów a chcą mieć całą bibliotekę pod ręką. Do dyspozycji mamy zatem 120GB lub 160GB pojemności HDD.

Pomimo wykorzystania twardego dysku producent pomyślał o tym aby długość działania była równie imponująca jak pojemność. I tak Cowon X7 potrafi odtwarzacz muzykę przez bite ponad 100 godzin, a filmy około 10 godzin.
Oglądanie filmów na X7-mce ma być czystą przyjemnością bowiem producent wyposażył sprzęt w dotykowy ekran 4,3” o – jak zapewnia – krystalicznej wręcz jasności.   Ogrom kodeków audio/video jakie obsługuje urządzenie powoduje iż można raz na zawsze zapomnieć o komputerze. Dodatkowo świetnie zaprojektowany interfejs użytkownika tzw. Smart Widget sprawia, że obsługa jest banalnie prosta i intuicyjna.


To co symbolizuje Cowona to realistyczna jakość brzmienia. Przejęty przez Cowona system studyjny BBE+ czy autorski JetEffect 3.0 potrafią uzyskać niesamowita barwę poprzez regulację innowacyjnych  rozwiązań w filtrach EQ jakie zastosowano. Jednocześnie poczucie realizmu zwiększają efekty reverb oraz 39 pól eksploatacji brzmieniowej jakie użytkownik ma możliwość zagospodarować.

Cowon X7 będzie dostępny w kolorach białym, czarnym oraz fioletowym.

Ceny: Cowon X7 – 120GB – 1299zl brutto, Cowon X7 – 140GB – 1499zl brutto.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...