Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

29/11/2010

BLI przyznaje wyróżnienia drukarkom Kyocera Mita

Laboratorium Buyer’s Lab Inc. (BLI) przyznało drukarkom Kyocera Mita FS-1320D oraz FS-1370DN wyróżnienie „Highly Recommended”. Ocena ta została wydana w efekcie rygorystycznych, trwających dwa miesiące testów. W tym czasie przeprowadzono szczegółową analizę urządzeń zarówno pod kątem wytrzymałości konstrukcji, trwałości oraz wydajności komponentów, jak i możliwości rozbudowy, a także zastosowanego oprogramowania i intuicyjności obsługi.

Wszystkie testy prowadzone są w laboratoriach BLI przez ekspertów w dziedzinie testowania sprzętu drukującego. Co roku BLI wydaje opinie o tysiącach nowych produktów, a oceny przyznane konkretnym urządzeniom uznawane są za wyjątkowo prestiżowe. Testerzy po raz kolejny zwrócili szczególną uwagę na „bardzo niskie koszty wydruku pojedynczej strony” oraz zastosowaną w drukarkach technologię ECOSYS, która oparta jest na podzespołach o podwyższonej żywotności, co bezpośrednio przekłada się na minimalizację ogólnych kosztów i ochronę środowiska.

Doceniono również dołączone oprogramowanie KMnet Viewer odpowiedzialne za zarządzanie drukarką w sieci oraz Kyocera Command Center służące m.in. do monitorowania urządzenia. Cechą wyróżniającą model Kyocera Mita FS-1370DN okazał się port USB pozwalający na bezpośredni druk z pendrive’ów.

Obie drukarki uzyskały najwyższą rekomendację do pracy w małych i średnich grupach roboczych z zapotrzebowaniem na druk w ilości około 3000 kopii na miesiąc.

Przeczytaj także:   Rekord świata z pamięciami G.Skill

Strajk kobiet – najlepsze zdjęcia z sieci

Zapraszamy Was do galerii najlepszych zdjęć związanych ze strajkiem kobiet, na jakie trafiliśmy w sieci. Jeśli macie swoje propozycje, przysyłajcie na nasz redakcyjny adres: redakcja@techcity.pl. Kobiety, jesteśmy z Wami!!! A teraz zapraszamy na “Strajk kobiet – najlepsze zdjęcia z sieci”. Strajk kobiet – najlepsze memy. (RED – Strajk kobiet-memy) Przeczytaj także:   Nowy rekord podkręcania […]

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

Techcity na Facebooku